Ana sayfa Diğer Dekoratif Ucuz Koçtaş Duvar Panelleri

Dekoratif Ucuz Koçtaş Duvar Panelleri

71
0

Koçtaş Duvar Paneli Ücretleri Strafor Duvar Panelleri Üç Ebatlı Süsleyici Duvar Kaplama Taş Görüntülü Duvar Dekorasyon Ürünleri – Duvar dekorasyonunuza artı kıymetler katacak düşünce ve ürünler dekoreviniz.com sayfalarında sizlerle buluşmaya sürüyor.
Bu gün, nihai senesinin vazgeçilmez trendi olan 3 boyutlu duvar dekorasyonunu hanelerinde görmek isteyen okurlarımız içersindeKoçtaş’a gidiyor ve duvar panellerine göz atıyoruz.
Koçtaş Süsleyici Duvar Panellerinde Bol Çeşit
Koçtaş süsleyici duvar panelleri ile ilgili epey geniş bir repertuvara sahip,çünkü bu büyük yapı markette, tuğla duvar kaplamaları, patlatma taş duvar panelleri ve hem de ahşap görüntülü duvar panelleri dahi var.
Dolayısı ile vakit kaybetmeden bu ürünleri ayrı ayrı araştırmayabaşlayalım ne dersiniz ?..

Koçtaş Strafor Desenli Duvar Panelleri
Stickwall markası ile Koçtaş reyonlarında bulunan tuğla, Mermer ve taş desenli duvar kaplamaları strafor malzemeden üretilmişler.
Dolayısı ile defa hafif olmalarının yanısıra nem ve sudan etkilenmiyor,zaman içinde deformasyona uğramıyorlar.
Üstelik oldukça gerçekçi bir tasarıma sahip olan bu panelleri uzman yardımı almadan, güzel bir hafta sonu bir arkadaşınızla beraberduvarlarınıza monte edebiliyorsunuz.
Strafor Duvar Paneli Boyut ve Maliyet Bilgileri
Buraya kadar her şey defa güzel fakat merak ettiğiniz konuların en baştabu panellerin maliyet ve boyut verileri geliyor değil mi 🙂 Endişelenmeyinçünkü bu fiyatlar bir fayans ya da duvar kağıdına kıyasla epey makulgözüküyor.
Her bir panelin ölçüleri ; En: 30 cm, Boy: 120 cm, Kalınlık: 2 cm şeklindegeliştirilmiş.
Bu ebatlarla yaptığımız hesaba göre 2,5 metrekarelik bir alan içersinde 7 adet panel alınması gerekmektedir dostlar.
Her bir panelin maliyeti ise 24,90 TL.

Ahşap Desenli 3 D Duvar Panelleri
Duvarlarında ahşap gibi sımsıcak ve içten duvar panelleri görmek isteyenler içersinde de Koçtaş duvar dekorasyon reyonlarında mükemmelürünler var.
Hatta bu ürünler arasında üst resimde görüldüğü gibi modernizm ve doğallığın harmanlandığı renkli tasarımlar sahip olunan.

Ahşap Duvar Paneli Ücretleri ve Ölçüleri
Bu panellerde 16 cm en, 100 cm boy ve 1 cm kalınlık olarak belirlenmiş.
Toplamda 6 adet ahşap duvar paneli 1 M² kısmı kaplıyor.
Her bir panelin maliyeti 59,90 TL olduğuna göre, 1 metrekare alaniçersinde 360,00 TL gibi bir para ödemeniz gerekmektedir.
mesela 2 M² bir duvarınız var ise cebinizden çıkacak para 720 lira olarak hesaplanabilir…

Çini Desenli Süsleyici Duvar Panelleri
Osmanlı tipi dekorasyona derhal hepimiz hastayız, Osmanlı’nın zarifgörüntülü alaturka zevkleri birçok mekana olağanüstü bir debdebekatıyor neticede.
Özellikle çini desenlerine Avrupa dahi eşi benzeri olmayan bir sanat yapıtıolarak görüyor.
Tabi ki hanemize bu sanat yapıtını yaptırmamız defa varlıklı değilsekolanaksız.
Fakat ille de çini olsun istiyorsanız Koçtaş Stickwall çini desenli duvar panelini henüz ucuza getirerek satın alabiliriz.
Peki bu tür bir panel içersinde ne kadar para ödememiz gerekmektedir ?..

Çini Desenli Duvar Paneli Fiyatları
Efendim 16 cm en, 100 cm boy ve 1 cm kalınlığa sahip çini desenli duvar panellerinin her biri dolayısı ile 1 M² alan içersinde 6 adet panelalmalısınız.
Her bir panel içersinde ödemeniz lüzumlenen para ise 59,90 TL.
Bu da demek oluyor ki 1 metrekare alan içersinde 360 lira ödememizgerekmektedir ki bu fiyatta realite çini duvar dekorasyonunun nerdeyse%10’una tekamül ediyor 🙂
Koçtaş Patlatma Taş Duvar Dekorasyon Panelleri
Taş duvar dekorasyonuna hele tabii taşların, kayrak taşlarının görüntüsüne bayılanların hoşlanacağı tarzda paneller de sahip olunanKoçtaş’ta.
İşin en güzel yönü ise yeniden strafor malzeme ile üretildiklerindenrealite patlatma taş duvar panellerine göre henüz hafif ve dolayısı ilehenüz basit montajlanabilir olması.
Üstelik bildiğiniz taş desenli duvar kağıtlarına göre henüz gerçekçi bir his veriyorlar ve ücretleri bu tür bir duvar kağıdına göre epey makul.

Patlatma Taş Duvar Paneli Fiyatları
Tabi kesinlikle bu ürünün de ücretleri aklınıza takılmıştır.
Merak etmeyin yukarıda da bildirdiğimiz gibi sıradan bir duvar kağıdına ödeyeceğiniz bir rakam bu duvar panelleri ile aynısı hesaba geliyor.
2 cm Kalınlık, 30 cm en ve 120 cm boy ebatlarına sahip bu duvar panellerinin 7 tanesi 2,5 metrekarelik bir kısmı kolaylıkla kaplayabiliyor.
Her bir panel ise 24,90 TL maliyet yaftası ile sizi Koçtaş mağazalarında bekliyor…

Hasır Desenli Duvar Panelleri
Koçtaş’ta derhal her beğeni ve bütçeye makul duvar dekorasyon kaplamaları var dostlar.
Bunlardan bir tanesi de belkide ilk kez dekorasyonevim.com sayfalarında göreceğiniz hasır desenli duvar kaplamaları.
Tıpkı strafor duvar panelleri gibi 30 cm en, 120 cm boy ve 2 cm kalınlığa sahip bu panellerin 7 adeti ile 2,5 metrekarelik bir kısmı dekoreedebiliyorsunuz.
Size bu tür bir alanın fiyatı ise hemen hemen 175 lirayı buluyor.

Beton Desenli Duvar Kaplamaları
Betonun hem yapısı hatta manzarası soğuktur.
Ancak ne hikmettir bilinmez nihai zamanların çağdaş dekorasyon anlayışları arasında beton görümlü duvar dekorasyonları pek bir moda.
Koçtaş’ta bu modaya suskun kalmayarak böyle soğuk bir duvar dekorasyonundan hoşlananlar içersinde 2,5 metrekarelik bir kısmı 6 panelle kaplayan bir Stikwall duvar paneli planımı reyonlarına panel başı 59,90 TL fiyatla yerleştirmiş…
Koçtaş Duvar Panellerini Kesinlikle İnceleyin !..
Yukarıda sizler içersinde Koçtaş’ın muhtelif duvar paneli modellerine göz attık, ücretleri, özellikleri ve görselleri ile ilgili elimizden geldiğincemalumat vermeye çalıştık.
Ancak Koçtaş’ta her zevke ve her gereksinime göre değişikliğe uğrayanhenüz birçok duvar paneli sahip olunan.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here