Ana sayfa Diğer Dekorazon Duvar Saati Fiyatları

Dekorazon Duvar Saati Fiyatları

287
0

Duvar dekorasyonların en güzel süslerinden biridir duvar saatleri. Bir taraftan zamanı hatırlatır, bir taraftan da asılı olduğu duvara zamansız bir kimlik kazandırır. Geçmişten günümüze farklı çizgileri ile evlerimizin, iş yerlerimizin ve ofislerimizin duvarlarına yarenlik eden saatler, daha uzun asırlar duvarlara renk katmaya devam edecek.

Evet konunun giriş bölümünden anlaşılacağı üzere bugün evlerimizin ve iş yerlerimizin duvar dizaynlarına estetik katacak olan duvar saati modellerinden ve fiyatlarından bahsedeceğiz. Bunun içinde İnternet üzerinde en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden biri olan Dekorazon sitesinin ürün yelpazesinde yer alan duvar saati ürünlerini sizler için inceledik.

en uygun duvar saati fiyatları dekorazon

 

Dekorazon saat ürün gamında klasik, modern, rustik olmak üzere daha birçok farklı dizaynı bir arada bulmanız mümkün. Farklı marka ve modelleri ürün gamında barındırarak her zevke ve tarza hitap ettiğini görmekteyiz. Göz estetiğine yaşam alanının dizaynına hitap ettiği kadar, bütçelere de hitap ettiğini söyleyebiliriz.

Dekorazon duvar saati fiyatları hakkında bir fiyat aralığı vermek gerekir ise, şuan için 11,00 TL ile 200,00 TL arasında değişmektir. Tabi, beğendiğiniz saatin malzemesine , stiline göre fiyatlarda daha da artışın olacağını da hatırlatmak isteriz.

dekorazon figürlü duvar saatleri

Eğer duvarınızda bulunan saatin görünümünden sıkıldıysanız, artık evinizin çizgisine hitap etmediğini düşünüyorsanız, ya da bugünlerde yakın bir arkadaşınıza, dostunuza bir ev hediyesi almanız gerekiyorsa, duvar saati iyi bir fikir olacaktır.

dekoratif duvar saatleri

Bu arada modeller arasında seçim yapmakta zorlanırsanız, kararınızı vermek konusunda sizlere yardımcı olmak adına birkaç öneride bulunalım. Öncelikle alacağınız saatin sağlamlığını kontrol edin. Rengiyle, modeliyle, desenleri ile hem duvarınıza ahenk katmalı, hem de göz estetiğine hitap etmeli.

mutfak için saat modelleri

Şimdilerde en çok beğenilen modeller arasında ise hem tablo görevini gören hem de zamanı bizlere hatırlatacak olan ledli tablolu saatler oldukça trend. Eğer yaşam alanınızın dizaynı elegan ise deri duvar saatleri çizginize hitap edecektir. Dört mevsim evinizde ya da iş yerinizde bahar esintilerinin olmasını mekanınızda fresh bir atmosfer oluşturmak isterseniz de tercihinizi rengarenk kır çiçeklerin ve kelebeklerin konduğu saat modellerini tercih edebilirsiniz. Tabi, son karar size ait.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here