Ana sayfa Diğer Dönüşebilen Mobilyalar

Dönüşebilen Mobilyalar

256
0
ranzaya dönüşebilen kanepe

Dönüşebilen mobilyalara değin alternatifler seneler geçtikçe artmış ve firmaların kataloglarında daha fazla yer almaya başlamıştır.
Dolayısıyla ev sahipleri için muhtelif seçenekler yer almaktadır. Evin vaziyetine ve bütçeye makul şeklinde mobilya seçeneklerine ulaşmak olasıdır.Zamanla içinde mobilya planımı epey ilerlemiştir.
Buna bağlı olarak enteresan tasarımlar mobilyalar ile buluşmaya başlamıştır.
Örnek olarak hem iskemle hem masa hatta dolap şeklinde kullanılabilen tasarımlar mevcuttur.
Böylelikle dar alanlarda hem eşyaların birlikte durması kurulabilir hatta değişik vakit dilimlerinde masa ve iskemle olarak kullanmak mümkün.
Dönüşebilen Tekli Koltuk
Fonksiyonel Eşyaların Önemi

çok fonksiyonlu mobilyalar
Firmalar müşteri memnuniyeti için tekilce geniş alanlarda kullanılabilecek ürünlere değil bu arada dar ortamlarda seçenek edilebilecek işlevsel eşyalara da bundan sonra daha fazla yer vermektedir.
Bunlar arasında yatak odası desenleri yer almaktadır.
Yatağın altı fazlası vakit kullanılamamaktadır.
O yüzden değişik tasarımlar meydana çıkmakta ve odanın bereketli bir şeklinde değerlendirilmesine yardımcı olmaktadır.
Örneğin yatağın altının boş bir şeklinde bırakılması ve ayaklarının yüksek yapması neticesinde altına kutular yerleştirilebilir. Böylelikle eşyaların ortalıkta durması engellenebilir.
Oturma odasında yer verilen eşyalardan biri televizyon ünitesidir.
Bu üniteler tekilce televizyon ve birkaç süsleyici eşyayı barındırmanın dışında muhtelif seçeneklerle işlevsel duruma gelebilmektedir.
Raflar sayesinde kitaplık olarak kullanmak mümkün veyahut çekmecelerin içerisinde cd/dvd için kalifiye sekmeler bulundurularak filmler veyahut belgeseller saklanabilmekte.

Küçük bir şeklinde tasarlanmış hanelerin henüz devasa algılanmasına yardımcı olacak ürünler arasında dönüşebilen mobilyalar yer almaktadır.
Bu mobilyalar vasıtası ile süsleyici bir görüntü elde edilmekte bu arada dağılmış eşyalar bir araya toplanabilmektedir.
Öyle ki kimi dönüşebilen mobilyalar içinde tv birimi, masa ve raf gibi eşyalar birlikte olmaktadır.
Ranzaya Dönüşebilen Mobilyalar

ranzaya dönüşebilen kanepe
Yine firmalar doğrulusunda oturma odası için son derece kullanışlı görülen ranza olabilen çekyat modelleri üretilmektedir.
Minimal ortamlarda süsleyici bir tasarıma sahip olmak isteyen fertler doğrulusunda sık sık seçenek edilmektedir.
Gündüz çekyat geceleri ise yatak olarak sarf edilen bu modeller konuklarına ağırlandığı dönemlerde ev sahipleri için kurtarıcı vazifiyeti görmektedir.
Kanepelerin ranzaya dönüşebilmesi neticenin de iki ayrı yatak meydana çıkmakta ve şahıslar için ferah bir bölge getirmektedir.
Ranzaya dönüşebilen kanepeler birden fazla seçeneği ile müşterilerini beklemektedir.
Yurtdışında bilhassa bu hususta birden fazla tercih yer almaktadır.
Yatak odası için imal edilen modellerin içerisinde uzaktan komuta ile yatak görünümünden elbise dolabına dönüşebilen eşyalar mevcuttur.
Ayrıca çalışma odasında alandan tasarruf edilmesi emeliyle kitaplık ve değiştirilebilir çalışma masası bir araya getirilmekte ve istenildiği vakit masa düzenine geçilerek kullanabilmek mümkündür.
Ranzaya Dönüşebilen Yatak

akıllı mobilya ranza
Çocuk odalarında da dönüşebilen mobilyalara sık sık yer verilmektedir.
Beşik olarak sarf edilen modeller bebeğin büyümesinin sonrasında yatak görünümüne geçebilmektedir. Günümüz mimarisi epey ilerlemiş vaziyettedir. Ancak kimi hanelerin planımı ufak ve de değişik olabilmektedir.
Böyle hallerde odaların en kullanışlı duruma getirilmesinde yarar bulunmaktadır.
Dönüşebilen mobilyalar vasıtası ile metrekare olarak ufak bir alana sahip olanlar eşyalarını yerleştirebileceği bu arada da gün içinde kolaylıkla kullanabileceği ürünlerle buluşmaktadır.
Salonda, mutfakta, banyoda veyahut antrede muhtelif seçenekler ile alandan tasarruf etmek, bu arada şık ve estetik bir görüntüye ulaşmak olası olabilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here