Ana sayfa Diğer Duvara Estetik Katacak Saatler

Duvara Estetik Katacak Saatler

190
0
oturma odası için duvar saatleri

Hanelerde, bürolarda lüzum dekorasyonun bitirici öğelerinden birisidir saatler.
Özellikle duvarlarda yer bulan eşi benzeri olmayan duvar saatleri, dekorasyonun kişiliğini meydana çıkaran parçalardan birisi.
Dekore etmek dilediğiniz ortama; şıklık, modernlik, classic bir hava ya da içten bir bölge yaratmanıza yardımcı duvar saatleri modellerini görünce aklınız karışacak.

sıradışı duvar saati tasarımları
Sadece süreyi görmek için değil bundan sonra saatler, hepsi birer tablo.
Antika desenleri ile dekore ettiğiniz bölgede classic ve varlıklı bir duruş sergilemenize yardımcı olurken; renkli, kalın çerçeveli, ufak modelleriyle asılı bulunduğu duvarı henüz modernize etme özelliğini sunan.
Aynalı modelleriyle; hem ışığı yansıtmanıza yardımcı olurken diğer yandan da dönemin sebep da su gibi akıp geçtiği anımsatıyor bizlere.
Teknolojinin nimetlerinden fazlaca yararlandığımız bu çağda; bundan sonra duvar saatlerine gereksinim kalmadığı fikrine kapılabiliyoruz.
Ama vaziyet hiç bizim düşündüğümüz gibi değil.
Hatta tam tersine; yararlandığımız teknoloji hayalimizdeki tasarımlara ulaşmamızda kendimize yardım ediyor.
İnternette kalifiye dizayn yapmış bir ton site var bundan sonra.
Tabi ki bu sitelerden kimileri da duvar saati planımı yapıyor veyahut sizin kendisi duvar saati tasarımlarınızı yaşama geçiriyor.
İşte size dekorasyonlarımızda kullandığımızda gerçekte zevklerimizle alakalı ip ucu sunduğumuz duvar saati önerileri;
Renk Uyumu Önemli
Ofisinizde ya da evinizin salonunda kullanacağınız saat ile duvarın rengi birbiriyle ahenkli olmalı.
Ortaya çıkabilecek bir renk çatışması, dekorasyonunuzu hiç istemeyeceğiniz şeklinde bozabilir.
Öncelikle sizin ve misafirlerinizin ilgisini dağıtabilir.
Temalar Bir Olsun
Örneğin ananesel tarzda dekore edilmiş bir salonda, ahşap malzemeden yapılmış bir saatin yaratacağı mükemmel duruş ile çağdaş çizgileri olan bir salonun hakkı metal çoğunluklu bir duvar saatidir.
Ofisinizde yakalamak dilediğiniz ahenk ise hem şık hem classic çizgileri olan bir duvar saati ile mükemmeller yaratabilirsiniz.
Saat ve Duvar Birbirine Makul mu?
Çok devasa ve farklı hiçbir tablonun asılı bulunmadığı bir duvara ufak bir saat uygulanabilecek kötü bir dekorasyondur. Duvarın ebatı ile saatin ebatı birbirleriyle ölçülü olması gereklidir.
Eğer ki; duvarınız devasa saatiniz küçükse yapabileceğiniz çerçeveli bir konsept ile sevdiğiniz saati dilediğiniz duvara asabilir ve böylece mükemmel bir duvar konseptine sahip olabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here