Ana sayfa Diğer Duvarlarınıza Tarz Katacak Fikirler

Duvarlarınıza Tarz Katacak Fikirler

134
0
3d duvar kağıdı tasarımları

Siz de “bu evde bişi noksan fakat ne?” diyenlerden misiniz? Mobilyalar, aydınlatmalar, perdeler, halılar tamam… Tamam da hala adeta “bir şey”noksan gibi. 
Evinizi güzelleştirirken, henüz yaşanmışlık hissi veren ayrıntılar ilave ederek, dekorasyonlarınızın gereksinimi olan devrimlere yer açın!Çoğunlukla boş duvarlar, her ne kadar mobilyalarla dolu bir ev de olsa boş bir his yaratır. 
Bu nedenle duvarlarınızdaki boşlukları zevkinize makul duvar aksesuarları ile doldurun! Sizin için duvarlarınıza tarz katacak esin veren farklı düşünce hazırladık!
Büyük Ufak Tablolar
Tablosuz asla! Dolu dolu bir duvar dekorasyonu ile evinize yaşanmışlık hissi katabilirsiniz. 
Ailenizin ve sevdiklerinizin fotoğraflarından meydana gelen çerçevelerle dolu bir köşe yaratarak dekorasyonlarınıza henüz sıcak bir manzara ekleyebilirsiniz. Daha minimalist tasarımlardan hoşlanan biriyseniz ve değişikliği seviyorsanız, içi boş çerçeveleri asarak çağdaş bir duvar dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. 
Hatta içi boş çerçeveleri renkli boyalar ile boyayarak farklılığınızı meydana koyabilirsiniz. 
Dekorasyonunuza görünüm hediye etmek dilerseniz de çerçeveli tablolar iyi bir tercih olacaktır, tema tema bölünen tablolar ile duvarlarınıza eşi benzeri olmayan bir görünüm da ekleyebilirsiniz. 

Tik Tak! Duvar Saatleri
Son zaman ilerleyen teknoloji ve trendler ile duvar saatleri desenleri de giderek farklılaşıyor. 
Tabloları aratmayan süsleyici duvar saatleri, duvar dekorasyonunuzu süslerken bu arada da süreyi en eğlenceli şeklinde dekorasyonunuza yansıtacaktır. 
Taşlı duvar saatleri, figürlü saat gibi manzarası ile zevk katan duvar saati modellerine kesinlikle duvarınızda yer açın! Bilhassa antrelerinize konumlandıracağınız duvar saatleri epey göze çarpacaktır.
Havalı Duvar Süsleri
Son zamanların trend duvar aksesuarlarından bir tanesi de duvar süsleridir. 
Özellikle antrelerin duvar dekorasyonlarını hareketlendiren duvar süsleri bir çığ gibi büyüyor. Birbirine ahenkli duvar süslerinden ziyade, karışık stillere ve şekillere sahip duvar süsü modellerini duvarınıza asarak etkileyici bir manzara elde edebilirsiniz. 
Yemek masanızın duvarına, çekyat arkası duvara ve antre duvarlarında kendisini gösterecek yazılı duvar süsleri ile hayat alanlarınızı hareketlendirebilir, muhtelif figürlere sahip duvar süsleriyle de duvar dekorasyonunuza henüz abiye bir ayrıntılar ekleyebilirsiniz. 
Duvar süslerinde özgür olduğunuzu unutmayın! Hiç kullanmadığınız bir objeyi dahi duvar süsü olarak değerlendirebilirsiniz. 
Şapka, müzik aletleri, tabak, sepet vs gibi ojeleri duvarınızda konumlandırarak orijinal bir duvar dekorasyonuna sahip olabilirsiniz
Eğlenceli Sticker’lar
Duvar sticker’ları ile hayat alanlarınızı hareketlendirmeye ne dersiniz? Geniş tema çeşitliliğine sahip duvar sticker desenleri sanki odanın her kısmına defa yakışıyor! Düşünsenize, oturma odanızda boş bir duvarın önünde berjeriniz var ve pek de alaka odağı değil. 
Berjerinizi henüz göz önüne çıkarmak için sticker’lardan takviye alabilirsiniz. 
Mesela ağaç figürlü duvar sticker modeli hem hayat alanınıza henüz içten bir ayrıntı ekleyecektir hatta koltuğunuzu daha fazla meydana çıkaracaktır. 
Salon, mutfak, antre, banyo hem de çalışma odanızda dahi kullanabileceğiniz birbirinden keyifli ve eğlenceli duvar sticker’larını kesinlikle değerlendirin!
Desen Desen Duvar Kâğıtları
Duvar kâğıdı defa moda! Önceden tanınmış olan duvar kâğıtları yeni formları ile yine moda oldu ve duvarlarımızı süslemeye devam ediyor! Bilhassa tek bir duvara kaplanan duvar kâğıtları, dekorasyonlara henüz çağdaş ve şık bir manzara katıyor. 
Beyaza boyanmış duvarınızın bir kısmına, mobilyalarınızın tipine makul olarak çiçek desenli duvar kâğıdı kaplayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here