Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Eflatun Rengi Duvar Boyası Fikirleri ** 2021 Yepyeni Sıcak Diğer Yatak Odası

Eflatun Rengi Duvar Boyası Fikirleri ** 2021 Yepyeni Sıcak

Eflatun rengi duvar boyası bilindiği üzere en çok yatak odalarında kullanılmaktadır. Eflatun rengi, yatak odalarının dışında artık salonda da kullanılabilir. Özellikle belli bir yaşta olan bayanların en çok kullandıkları duvar boyası renklerinden biridir. Bu rengin yatıştırıcı ve sakinleştirici bir özelliği bulunmaktadır. Bilindiği üzere eflatun rengi mor rengi tonlarından biridir. Evlerde ise daha çok açık renk olarak kullanılmaktadır.

Eflatun Rengi Nasıl Elde Edilir?
Eflatun Rengi Duvar Boyası Fikirleri ** 2021 Yepyeni Sıcak Diğer Yatak Odası

Eflatun rengi nasıl elde edilir sorusunu merak edenler için rengin nasıl oluştuğunu açıklamaya çalışalım. Eflatun rengi, kırmızı renk ve 2 kat olacak şekilde mavi rengin karıştırılması sonucu oluşur. Bunun yanında yine istediğiniz rengi elde edemediyseniz kırmızı, mavi ve beyaz rengi karıştırarak eflatun rengi oluşturabilirsiniz.

Eflatun Rengi Hangi Renkler ile Uyumludur?

Eflatun Rengi Duvar Boyası Fikirleri ** 2021 Yepyeni Sıcak Diğer Yatak Odası

Eflatun rengi hangi renklerle uyumludur sorusunu merak ediyorsanız sizler için hazırladığımız galeriyi incelemenizi tavsiye ederiz. Genellikle beyaz, pudra pembe, petrol yeşili rengi ile uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Ev dekorasyonunda bu renkleri beraber kullanmak isterseniz mutlaka detaylı bir inceleme yapmanız gerekmektedir.

Bu yazımızda sizler için eflatun rengi duvar boyası hakkında bilgi vermeye çalıştık. Özellikle belli bir yaşta iseniz yatak odalarınızda eflatun rengini kullanmanızı tavsiye ederiz. Bunun yanı sıra salonunuzda ve genç odalarınızda bu rengi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.