Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
El Yapımı Portmanto Modelleri Diğer

El Yapımı Portmanto Modelleri

Portmantoları el yapımı portmanto modelleri ve makine yapımı portmanto modelleri diye ayırmak hata olur. Neredeyse her portmanto bir ustanın elinden geçiyor. Kontrolleri, sağlamlığı incelendikten sonra sizin beğeninize sunuluyor. Eğer beğenirseniz satın alıyorsunuz. Yani el yapımı portmanto modeli diye bir söz konusu değil diyebiliriz.

El Yapımı Portmantolar

El Yapımı Portmanto Modelleri Diğer
el yapımı portmanto

Yukarıda da dediğimiz gibi el yapımı portmanto diye bir şey maalesef yoktur. İnternet üzerinde böyle bir araştırma yapmanız sizi farklı yerlere götürecektir. Bu şekilde aramalar yapmak yerine özel tasarlanmış portmantolar şeklinde veya kapaklı portmantolar, sürgülü portmantolar, aynalı portmantolar şeklinde aramalar yapmanız sizi kesin ve bir çok modele sahip portmantoya götürecektir. El yapımı portmantodan kastınız özel yapım portmantolar ise bilemeyiz. Özel yapım portmanto modelleri daha çok kişilerin isteklerine, zevklerine göre düzenlenen ve üretilen modellerdir. Ustalar tarafından ayrı bir işçilik ayrı bir özen ile üretilirler. Portmantonun tüm özelliklerini özel portmantolarda siz seçersiniz.

El Yapımı Portmanto

Sonuç olarak el yapımı portmanto demek yerine özel yapım portmanto demek daha doğru olacaktır. İnternette de bu şekilde aramalar yaparsanız sipariş verebileceğiniz sitelere yönlendirilirsiniz. Yine aynı şekilde yukarıda da söylediğimiz gibi özel yapım olan portmantolarda ustalar sizin için ayrı bir işçilik sergilerler. Normal portmanto fiyatlarından çok daha fiyat ortaya çıkabilir. Fiyatın değişkenliği tamamen sizin istekleriniz sonrasında belirlenecektir.