Ana sayfa Diğer En İyi 8 Mavi Duvar Boyası Rengi

En İyi 8 Mavi Duvar Boyası Rengi

21
0
Napolyon Mavi Annie Sloan Boya

Arka duvarda: Annie Sloan’dan Napolyon Mavisi.  Annie Sloan’ın İzniyle

Birçok iç tasarım uzmanı için mavi, duvarlar için tercihleridir. Çok yönlüdür ve nötr ya da çok çeşitli renk tonları ile gelir. Duvarlarınızı yenilemek için, favori dekorasyon uzmanlarımızdan bazılarının mavi boya renklerini paylaşmalarını istedik.

Glidden Paints tarafından

Ladin

Glidden’den Chalky Blue, mimar John Mochelle’nin en sevdiği renklerden biridir. “Kadife tonu mavi ile gri arasında bir yere oturur, böylece nötr ya da canlandırıcı renk sıçraması gibi çalışabilir” diyor. Mavi ile, oda renklerini değiştirerek odanın havasını değiştirmek çok kolaydır. John,  “Bir odayı aydınlatmak için beyaz süslemeyle eşleşmeyi öneririm, ancak çarpıcı bir etki yapmak istiyorsanız zengin siyah vurgularla birleştirin.”

En İyi Koyu Mavi-Yeşil: Sherwin-Williams Karanlık Gece

Sherwin-Williams Karanlık Gece SW 6237

Ladin

The Design Bar’ın kurucusu ve tasarım direktörü Leslie Bowman, “Sherwin-Williams Dark Night, yatak odalarından banyolara kadar çok sayıda alan için mükemmel karamsar maviydi diyor. Yeşil altı tonlu çarpıcı koyu mavi tonu; Drama duygusudur ama bir taraftan da yatıştırıcı bir duygu hissi sağlar. ” Dekorasyon ve son dokunuşlar ekleme konusunda rengin esnekliğini takdir ediyor. Hem sıcak hem de soğuk tonlar bu gölge ile aynı hizada çalışır.

En İyi Buzlu Mavi: PPG Inverness Gray

INVERNESS GREY PPG boya

Ladin

Paintzen renk uzmanı Don Torrance, “PPG’nin Inverness Gray’i, berrak beyaz özelliklerle birleştiğinde banyolarda muhteşem görünen buzlu mavimsi bir turkuaz rengidir” diyor. Bu aynı zamanda bir çocuk odasında veya yatak odasında sakin ve dinlendirici bir ortam oluşturmak için mükemmel bir seçimdir.

En İyi Lacivert: Benjamin Moore Hale Deniz Kuvvetleri

Benjamin Moore Hale Donanması

Ladin

“Benjamin Moore her ışıkta harika görünen renklerden biri” diyor Work Room C’nin iç tasarımcısı Carolyn Rebuffel . ”Mutlu bir renk – ama yine de nötr, bu nedenle mükemmel bir seçim. “Bej veya gri gibi tamamlayıcı nötr renkler bu renk tonu için büyük vurgu yapacak. Oturma odaları ve yemek odaları bu sofistike, ancak sessiz tondan faydalanacak.”

En İyi Mavi Yeşil: Magnolia Home Yağmurlu Günler

Yağmurlu Günler Manolya Evleri Boya Renkleri

Ladin

Seriously Happy Homes’un iç tasarımcısı Rebecca West, “Mavi, çok yoğun veya fazla pastel hissedebilen bir renktir” diyor . “Magnolia Homes’un Yağmurlu Günleri her iki sorunun da üstesinden geliyor.” Bunun sadece çiftlik evi tarzı evler için uygun bir renk olduğunu düşünebilirsiniz, ancak modern mekanlarda da zarif bir şekilde harmanlanır.

En İyi Mavi Siyah: Benjamin Moore Deep

Benjamin Moore Derin Uzay

Ladin

Siren Betty Design’ın iç tasarımcısı Susan Williams, bu rengin siyah sınırında olmasını sever, ancak yine de mavi bir ipucu vardır. Böyle derin bir gölge için en iyi yer neresi diyorsanız? Vurgu yapacağınız alanlar ya da galeri duvarı için kullanmayı öneririz, çünkü renk çok koyu, sanat eserleri ve fotoğraflar buna karşı güzel bir kontrast oluşturacaktır.

En İyi Kobalt Mavisi: Annie Sloan Napolyon Mavisi

Napolyon Mavi Annie Sloan Tebeşir Boyası

Ladin

Renk uzmanı ve tebeşir boyası yaratıcısı Annie, “Napolyon Mavi, sakinleştirici, gizemli ve heyecan verici derin bir kobalttır – ve bir öğleden sonrayı bu renkteki duvarlardan birini veya hepsini boyayarak geçirmenin en ucuz yolu” diyerek tanımlıyor. Bonus odaları ve el sanatları odaları, bu doygun bir renkle anında daha eğlenceli ve canlandırıcı alanlar haline gelecektir.

Best Teal Blue: Sherwin-Williams Adriyatik Denizi Rengi

Sherwin-Williams SW 6790 Adriyatik Denizi

Ladin

İç mimar Tara Polony, Sherwin-Williams’ın Adriyatik Denizi’ndeki sarsıntısını seviyor. Çarpıcı bir renk kombinasyonu için parlak beyaz kaplama ve sıcak ahşap zemin ile kullanılmasını önerir. Bu renk banyolar için de güzel bir seçenektir, çünkü kiremit hemen yanında ahşap kadar güzel görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here