Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
En İyi Mobilya Markaları Nelerdir? **2021 Salon Dekorasyonu

En İyi Mobilya Markaları Nelerdir? **2021

En iyi mobilya markaları nelerdir sorusu hep araştırılmıştır. Mobilya markaları ve en çok tercih edilen markalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bu ciddi bir iştir ve kimse verdiği paranın boşa gitmesini istemeyeceğinden en iyi mobilya markaları nelerdir sorusunun cevabını aramaktadırlar. Hemen her sektörde olduğu gibi mobilyacılık sektöründe hizmet veren sayısız firma mevcut. Bu firmaların bir kısmı fiyatlarının hakkını verirken bir kısmı hayal kırıklığından ibaret kalır.

En İyi Mobilya Markaları Nelerdir? **2021 Salon Dekorasyonu Yeni ev kurmak oldukça zor bir iştir ve huzur bulduğunuz yer evinizdir. Gün boyunca görebileceğiniz ve kullanabileceğiniz mobilyalar ne kadar iyi olursa o kadar uzun süre kullanabilirsiniz. Sizin için en iyi mobilya markalarını derledik:

 • Enza Home
 • Bellona
 • İkea
 • İstiklal Mobilya
 • Mudo Consept
 • Adore Mobilya
 • Doğtaş Mobilya
 • Mondi Home
 • Kelebek
 • İnegöl Mobilya

Sırasıyla En İyi Mobilya Markaları 

Enza Home

Önce sağlık sloganı iye ola çıkan Enza Home, Yataş grubunun Premium serisi olarak ortaya çıkmış bir markadır. Ev tekstil ürününün her tür parçasını bulabileceğiniz Enza Homa markası, geniş bir yelpazede hizmet vermekte. Çağdaş, ergonomik ve sağlam mobilyalar üreten marka, Türkiye’nin en iyi mobil markaları arasında yer alır.

Bellona

Türkiye’nin en köklü mobilya markalarından biri olan Bellona, yıllara dayanan tecrübesi ile hizmet vermekte. Üretimini 5 ana tesise yayan fabrika, imalattan halka satış yapmakta. Dünya kalitesi standartlarında mobilya üretimi yapan markanın ürünleri sağlam ve dayanıklı olmasıyla biliniyor.

Ikea

Konsept ev ürünleri ile bir dünya markası olan Ikea, İskandinav mobilyaları ve mobilya dünyasına getirdiği yeniliklerle bilinmekte. Dünyanın en büyük ülkelerinde bulabileceğiniz devasa Ikea mağazalarındaki ürünler sağlam, dayanıklı ve İskandinav ağaçlarıyla üretilen mobilyalardır. Hemen herkesin bütçesine ve zevkine uygun bulabileceğiniz ürünlere sahip markanın dünya genelinde sıkı hayranları mevcut.

İstikbal Mobilya

En iyi mobilya bankaları nelerdir sorusuna cevap verirken İstikbal mobilyadan bahsetmemek olmaz. 1989 yılında Kayseri’de kurulan İstikbal Mobilya, bugün Türkiye’nin yaşanabilir alan yaratan güzide mobilya markalarından biri. Yenilikçi ve sağlam ürünlerin yaratıcısı olan İstikbal Mobilya, Türkiye’nin yatak sektörünün lideri olmasının yanında, ev tekstil ürünlerinde sağlam bir yere sahip.

Mudo Consept

1964 yılında küçücük bir dükkânda kurulan Mudo Consept, bugün Türkiye’nin yüzlerce farklı ürünüyle hizmet veren dev mobilya markalarından birisi. Mobilya ve dekorasyon alanında cüretkâr atılımlar yapan marka bugün Türkiye’nin en iyi mobilya markaları arasında yer almakta.

Adore Mobilya

Türkiye’nin büyüyen markalarından biri olarak göze çarpan Adore Mobilya, dev bir tesiste ürettiği ürünleri tüm dünyaya satıyor. Sertifikalı hammaddeleri seçen ve çevreci bir üretim yapan mobilya tesisleriyle bu konuda en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Ülkemizde ürünlerine 7 yıl garanti verebilecek kadar en cesur markalardan biri. Bu yüzden en iyi mobilya markaları hangisi diye soracak olursanız, Adore kesinlikle bu listede yer almalı.

Doğtaş Mobilya

Çanakkale’nin Biga ilçesinde kurulan Doğtaş Mobilya, 50 yıla yaklaşan deneyimi ve geniş ürün yelpazesiyle uluslararası kalitede ürünlere sahip. Sektörün bilinen en eski ve en sağlam mobilya üreticilerinden olan Doğtaş Mobilya, tüketici memnuniyetine önem veren kurumsal bir yapıda hizmet veriyor.

Mondi Home

Sektörün en tecrübeli firmalarından olan Mondi, oturma grubundan yemek masasına, ev tekstilinden yatak odası ürünlerine kadar her segmentte ürüne sahip. Ev tekstili ürünlerinde trendleri takip eden ve kendi modasını yaratan markanın sloganı “Hayatı Yenile”. Ürün ve hizmet kalitesi açısından her yıl kendini geliştiren Mondi Home, Türkiye’nin en kaliteli mobilya markalarından biri.

Kelebek

Kelebek Mobilya Türkiye’nin en eski mobilya üreticilerinden biri. Kökleri 1935 yılına kadar dayanan marka, toplam 186 bin m2 büyüklüğünde devasa bir tesise sahip. Türkiye’nin her ilinde mağazası bulunan Kelebek Mobilya markası, kalitesini dünyaya taşımış ve global bir marka olma yolunda atılım yapmıştır. Modern ve yenilikçi bir marka olan Kelebek Mobilya, Türkiye’nin en sağlam mobilya markaları arasında sağlam bir yere sahip.

İnegöl Mobilya

Mobilyacılığı ile ünlenmiş İnegöl ilçesinde birkaç küçük işletmenin bir araya gelerek kurduğu İnegöl Mobilya, sağlam ve dayanaklı ürünleriyle bilinmekte.

Mobilya’da Marka Tercihi Ne Kadar Önemli?

Esasında mobilya tercihi yaparken sadece mağazaların yada markaların isimlerine aldanmayın. Çok fazla reklam veren mobilya firmaları, çok kalitelidir şeklinde bir algı var. Bu yanlış. Mobilya seçimi yaparken en doğru tercih tecrübe edinmiş birinin tavsiyeleri. Örneğin: Ben şu firmadan yemek odası takımı aldım, falanca firmadan yatak odası takımı aldım. Hem servislerinden ve hem de ürünlerin kalitesinden memnunum… benzeri yorumlara dikkat edin. Bunun için size en iyi mobilya konusunda doğru fikri yakın çevreniz verir. Eğer yakın çevrenizde aradığınız soruların cevapları yoksa internet ortamında sözlük ve forumlarda ilgili mobilya markaları hakkında arama yapın. Övgü ve şikayetler size fikir verecektir.

Dünyaca ünlü mobilya markaları, en iyi mobilya markası kadınlar kulübü, italya’nın en iyi mobilya markaları, en iyi mobilya markaları ekşi, dünyanın en pahalı mobilya markaları, en iyi mobilya markaları forum ile ilgili google arama motorunda arama yapabilirsiniz.