Ana sayfa Mutfak Dekorasyonu En Yeni ve Modern Renkli Mutfak Modelleri

En Yeni ve Modern Renkli Mutfak Modelleri

66
0
mutfak modelleri 2019

Modern tasarımlı mutfak dekorasyonlarında renkli modeller ve beyazın etkileri görülüyor. Özellikle rezidans şekilli renkli mutfaklar, minimalist akımla birlikte renkli mutfak dolapları da oldukça moda olmuştur. Genellikle parlak high gloss mutfak modelleri ve akrilik mutfak desenleri ile beraber kullanılıyor. Mat mutfak dolapları da aynı şekilde en iyi renkli tasarımlardan olmuştur. Modern beyaz, sarı, kırmızı, pembe, yeşil tarzı mutfak tasarımlarında tercih edilen tarzlar bulunur.

 mutfak modelleri 2019
En Çok Kullanılan Modeller Ve Renkler

Renkli 2019 mutfak modelleri arasında parlak kapaklar yoğun olarak kullanılıyor. Beyaz olan üst rengi ve siyah ile birleşik gri alt kapaklarla modern bir kombin yaratılır. Tartışmasız en modern ve en renkli mutfak modasının çok kullanılan montaj yöntemleri sıralanır. Mutfak için kötü renkler olmasına rağmen çoğunlukla ve özellikle modern renkli mutfak tasarımlarında bu iki koyu ton çok fazla öne çıkıyor. Siyah mutfaklar ülkemizde yeterince kullanılmaz. Amerika ve Avrupa’da çok hızlı yayılmaktadır. Ülkemizde oldukça çok sipariş verilen gri mutfak modelleri de bulunur. Çoğunlukla mat gri seçilir. Tezgah rengi ahşap masif veya farklı renkler olabilir.

mutfak modelleri 2019

Renk Uyumlu Mutfaklar

Kırmızı mutfak modelleri 2019 yılında çok tercih edilen renklerin en başında geliyor. 2019 mutfak modelleri arasında en imtiyazlı renklerden biri olmuştur. Özellikle high gloss ve akrilik modeller hatta parlak membran arasında oldukça tercih edilir. Kırmızı parlak zemin oldukça tercih edilir. Kırmızı renk mat kapaklar ile sarı çok kullanılır. Parlak ahşap boyası ile boyanmış sarı ve yeşil ile lake dolaplarda güzel durur. Mutfak seçerken dikkat etmeniz gereken bazı uyum renkleri bulunur. Mutfaklar ile renklerin uyumunu anlamak için, dekorasyon modeli ile uyuşmasını görmeniz gerekir.

2019’da En Çok Tercih Edilen Yüzeyler

Bu sene çok tercih edilen renkli kaplamalar 2019 modasını harika kılıyor. Renkli mutfaklar tamamen modern ve şık durmaktadır. Çiçek desenli, sarmaşık desenli, rengarenk tarzlar neredeyse her evde bulunuyor. Mutfaklarda doğallığın organik akımların, aydınlık akımların öne çıktığı zaman olmuştur. İnsanlar doğayı hatırlatan renkler veya ahşap kaplamaları tercih edebilir. Ülkemizde açık renkli kayın, meşe kaplamaları çok fazla tutulmuştur. Amerika ve Avrupa mutfak modellerini tercih edenler koyu ahşap renkleri tercih ediyorlar. Akrilik mutfak modelleri renklerle uyumlu hale getiriliyor. Akrilik mutfakların renkli yüzeyi ana renklerin tümünde harika görünüyor. Dolaplar aynı zamanda çizilmez su geçirmez yapıya sahip olur. Mutfak tasarımcıları kullanıcıların göz bebeği olmuştur. Dayanıklı yapısı mükemmel tasarım ve renkli yapısı ayrıca parlaklığı ile birleşince dekoratif kullanışlı bir malzeme olmuştur.

Mutfak dekorasyonu hakkında ilginizi çekebilecek tüm yazıları görmek için tıklayınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here