Ana sayfa Salon Dekorasyonu Enza Home Koltuk Takımlarında Süper İndirim

Enza Home Koltuk Takımlarında Süper İndirim

139
0
yeni moda enza home koltuk takımları

Yeni mobilya desenleri ücretleri tasarımları ve görsellerini araştırmaya devam ediyoruz dostlar. 
Bu sayfamızda ki markamız başlıktan da anlayacağınız emeliyle Yataş grubu markalarından Enza Home. 
Bu sayfamızda yeni tek koltuk takımı satın almayı düşünen okurlarımız için Enza Home koltuk takımlarını ayrıntılı tek şeklinde inceliyoruz…
Enza Home Yeni Sezon Koltuk Takımları
2019 Mobilya modellerine değişik tek yönden bakan Enza Home görülmemiş koltuk takımları ile rakiplerine kıyasla henüz değişik tasarımlar pazara sürmüş. 
Özellikle koltuk takımlarında bu farkı birazdan da göreceğiniz emeliyle aşırı derece de hissediyorsunuz.
İndirimli 2019 Koltuk Takımları Enza Home
Enza Home yeni sezona 7 değişik koltuk takımı ile merhaba demiş. 
Nuvo, Elena, Simena, Orfe, Ponte, Rattan ve Morengo olarak adlandırdığı bu koltuk takımlarında üzerine üstlük tek de %25 ile %50 arasında değişikliğe uğrayan maliyet indirimleri uygulamış.
Enza Home Simena Koltuk Takımı
Konfor yerine bütün detayların incelikle tahmin edildiği her halinden belirlenmiş olan Simena koltuk takımında, çağdaş dizayn anlayışı ve işlevselliğin birlikte sunulduğunu görüyoruz. 
Ergonomik planımı ile ilgi çeken grubun, 1 gelenek 3’lü yataklı ve sandıklı koltuk, 1 gelenek 2’li Koltuk ve 1 gelenek berjerden meydana gelen opsiyonu ise şu sıralar 6.247,00 TL adına %25 indirimli olarak, 4.685,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.
Enza Home Rattan Koltuk Takımı
Salonunuzda hayalini kurduğunuz tipi ve manzarası yaratmanız yerine göz kamaştıran kumaş seçenekleriyle camekana çıkan Rattan koleksiyonu, estetik ve zarif ayrıntıları, benzersiz işlevsel özelliklerle tek araya getiriyor. 
Enza Home kampanyalarına dahil olan bu grup %35 indirimli olarak, 6.963,00 TL adına 4.525,00 TL maliyet yaftası ile sizi Enza Home Mağazalarında bekliyor…
Enza Home Elena Koltuk Takımı
Oturma odasında classic ve çağdaş tarzın harmanlandığı tek dekorasyon programı yapmış siz okurlarımız için mükemmel tek tercih. 
Elena serisi bu iki tipi tek araya getirirken konfor ve rahatlığı da aynı anda ön tasarıya çıkarıyor. 
Takımın 1 gelenek 3’lü yataklı koltuk, 1 gelenek 2’li Koltuk ve 1 gelenek tekli koltuktan oluşan sürümü ise şu sıralar 6.607,00 TL adına %35 indirimli olarak 4.294,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.
Enza Home Nuvo Plus Koltuk Takımı
işlevsel ve çağdaş tek bakış yönüyle ananesel dizayn çizgilerinin yine yorumlandığı Nuvo Plus serisinin 1 gelenek 3’lü yataklı ve sandıklı koltuk, 1 gelenek 2’li Koltuk ve 1 gelenek Berjerden meydana gelen opsiyonu 5.377,00 TL adına %35 indirimli olarak, 3.704,75 TL fiyatla satışa sunuluyor.
Enza Home Orfe Koltuk Takımı
Konfor anlayışını maksimum seviyeye çıkaran Orfe koleksiyonu, resim manada yumuşak geçişleri ve yuvarlak hatları ile çarpıcı tek görselliğe sahip. 
Yüksek konforlu seans alanları yayınlayan bu grubun normal satış maliyeti ise 8.146,00 TL olarak gözüküyor. 
Fakat Enza Home Kampanyaları ışığında %35 indirimle satışa sunulan Orfe oturma grubunun 1 gelenek 3’lü yataklı ve sandıklı koltuk, 1 gelenek2’li Koltuk ve 1 gelenek berjerden meydana gelen opsiyonunun yeni maliyeti ise 5.294,00 TL.
Enza Home Ponte Koltuk Takımı
Farklı tonlardaki kumaş seçenekleri, kol ve sırt minderlerinde ki çizgisel ayrıntıları, yeniden değişik kırlent alternatifleri ile fonksiyonelliği tek araya getiren Ponte serisi Enza markasının amiral gemileri arasında. 
Bu grubun normal maliyeti ise 7.990,00 TL olarak gözüküyor. 
%45 İndirimli olarak satılan Ponte koltuk takımının maliyeti ise 4.394,50 TL.
Enza Home Morengo Koltuk Takımı
Retro tarzının çağdaş hatlarla tek araya getirildiği Marengo’da, classic dizayn çizgileri ve bu tasarıma derinlik katan renk kombinasyonları göze çarpıyor. 
Zengin kumaş seçenekleri, kalifiye kapitone dikişleri ve kemer ayrıntıları ile salonlarınızda çarpıcı tek atmosfer yaratacağını düşündüğümüz bu grubun 1 gelenek 2’li Koltuk ve 1 gelenek berjerden meydana gelen maliyeti gerçekte 10.696,00 TL. Evet yanlış duymadınız tamı tamına 10 Bin TL. 
Fakat şu sıralar bu mükemmel grubun, 3’lü Koltuk, 2’li Koltuk ve 1 adette berjerden oluşan opsiyonu, %50 indirimli olarak 5.484,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.
Enza Home Kampanyalarını Kaçırmayın !..
Yukarıda sizler için Enza Home 2019 koltuk takımı modellerini ayrıntılı olarak araştırdı ve ücretlerini sizlerle paylaştık.  Ancak derhal anımsatmak isteriz ki bu kampanyanın da belirlenmiş tek müddeti var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here