Ana sayfa Diğer Etkin Dekorasyon Parke Modelleri

Etkin Dekorasyon Parke Modelleri

241
0
etkin dekorasyon ürünleri

İç dekorasyonunuzda fark yaratacak, evinizin zemini elit bir görünüm kazandıracak olan yeni sezon parke modelleri görmeye hazır mısınız ? Evinizin, iş yerinizin ya da ofisinizin dizaynı zengin gösterecek yeni ürünler arıyorsanız, sizlere adres olarak Etkin dekorasyonu gösterebiliriz.

Etkin dekorasyonda hem iş yerinizin hem de evinizin iç tasarım dizaynı için A’dan Z’ye aradığınız herşeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Geniş ürün gamında tavan dekorasyondan tutunda, zemin dekorasyona kadar aradığınız tüm ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Tarzınız ister klasik, ister modern, istersen zamanın ötesinde olsun, zevkinize, tarzınıza ve yaşam alanlarınızın stiline hitap edecek tüm dekorasyon ürünleri Etkin dekorasyonda bulabilirsiniz.

Şimdi dilerseniz gelin, zeminlerini yepyeni görünüme kavuşturacak olan yaşam alanınızın dekorunu elit bir görünüme kavuşturacak olan parke çeşitlerine bir göz atalım.

etkin dekorasyon ürünleri

Klasik Parke Çeşitleri

Evinizin yada iş yerinizin stili modern klasik çizgiye yakın ise, bu çizgi yerlere yansıtmak için açık renkli parkeleri tercih edebilirsiniz. Açık renk parke renkler arasında önümüzdeki sezon hangi renkler daha ön planda olacak diye düşünüyorsanız, hemen bu konuda sizlere küçük tüyolar da bulunalım. Açık renk parkelerde, önümüzdeki sezon meşe ve tonları özellikle milas meşe, gümüş meşe, asos meşe ön planda. Bunun dışında fildişi, kristal, kaşmir, kayın parkelerde oldukça popüler.

Açık Koyu Parke

Ne çok açık ne de çok koyu olsun istemiyorsanız, istediğiniz tarzda parke rengini bulmak için Çamsan Parkelam Platinum serisine göz atmanızı öneririz.  Bu seride yer alan parke çeşitleri hem modern çizgiye, hem de klasik tarza hitap ediyor. Eğer farklı bir stil oluşturmak isterseniz, zemini koyuya çalan bir parke rengi ile döşeyip, mobilyalarınızı modern çizgiyi yansıtan açık renklerde tercih edebilirsiniz. Tabi, tercih size kalmış.

Etkin dekorasyonun ürün gamında farklı parke markaların ürünlerini de rahatlıkla bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yaşam alanlarınızın zeminde nasıl bir estetik görmek istediğinizi hayal edip, bu hayali gerçeğe dönüştürecek olan parkeyi seçip, zeminine döşetmek olacaktır.

İsterseniz sizlere bu konuda ilham vermesi adına hazırlamış olduğumuz galeriyi inceleyerek, hayalinizi gerçekleştirmek için ilk adımı atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here