Home Diğer Ev Dekorasyonunda 2019 Trendleri

Ev Dekorasyonunda 2019 Trendleri

0
151

Esin arayışına girdiğimiz veyahut tıkanma hayat sürdüğümüz anlarda yardıma koşan Pinterest, 2018 senenin nihai aylarında en fazla aranan anahtar sözcüklerden meydana getirdiği 2019 Trend Raporunu yayınladı. 
Evlerde küçük veyahut devasa fark etmeksizin farklılık yapmadan evvel, bu raporun ev-dekorasyon ayağına göz atmakta yarar var.
İşte 2019’da en tanınmış olacak büyülü kelimeler
Sarı Tonlar


Neon veyahut patlak bir renk kullanmak monotonluğu kırmak yerine dekorasyonda sık sık seçenek edilir. 
Bu sene favorisi ise verilen sıcak ve çağdaş his ile sarı renk olacak gibi… Salonunuz için sarı bir koltuk aramaya başlasanız iyi gerçekleşir. 
Ya da evinizin bir köşesini boyayarak da bu akıma dahil olabilirsiniz.
Geometrik Şekiller


Tek renk duvarlar bundan sonra çok sıkıcı.  Çalışma odanıza, yatak başınızın geldiği duvara veyahut çocuğunuzun odasına keyifli bir dokunuş dilerseniz geometrik desenlere bir baht verebilirsiniz. 
Aklınızdan geride bıraktığımız fakat hüküm veremediğiniz çok sayıda renk tonunu aynısı duvarda kullanmak için mükemmel bir fırsat.
Şömineler


Soğuk zamanların vazgeçilmezi şömineler, verilen hararet ve samimiyet hissi ile ev dekorasyonunda her vakit en fazla arzulanan nesnelerden birisidir. İç ve dış mekanlara makul geliştirilen çağdaş görüntülü, epey teknolojik ve kolay şömine çözümlerine siz de bir göz atabilirsiniz. 
Kim bilir belki de ertelediğiniz o keyfi bu sene yaşayabilirsiniz.
Yeşeren Duvarlar
Canlı duvarlar hala popülaritesini korumakta… Bir müddettir mağazalarda ve ortak alanlarda görmeye alıştığımız yeşil duvar uygulamalarını hanenizde de tatbik etmek istiyorsak fakat defa çok alanınız yok ise seçenek çözümlere yönelebilirsiniz. 
Mesela duvarınıza asacağınız metal bir çerçeveye sarkan bitkilerinizin yer aldığı muhtelif vazoları asarak benzer görüntüler elde edebilirsiniz.
Cesur Duvar Kağıtları
Son birkaç senedir epey popular olan büyük desenli ve dominant renklerde duvar kağıtları bu sene da gözdesi olacak. Evinizin bir duvarına bu desenler için bir baht vermelisiniz. Kapıdan girdiğinizde sizi karşılayan tropikal bir duvara ne dersiniz?
Asın Kilimleri 
Dekorasyonda en yeni trendlerden biri de kilim ve halıları duvarlara asmak. 
El emeğinin ve zanaatın son zamanlarda hala direnen nihai halkalarından kilim dokumacılığının da bu yolla onore edilmesi umut verici bir yaklaşım olarak kabul ediliyor. Bu kıymetli yapıtları duvara asıp onları sergileyerek evinizin dekorasyonuna epey çarpıcı bir dokunuş yapabilirsiniz.
Kaktüsler ve Sukulentler
Bir müddet henüz gündemimizde olacak gibi görünen kaktüs ve sukulentler ile oluşturacağınız terrarium denemelerini salonunuzun dekorasyonunu yeşillendirmek ve çağdaş bir görüntü elde etmek için kullanabilmeniz mümkün.
Karoları Boyamaya Ne Dersiniz? 
Banyo seramiklerinizden ya da girişteki karolarınızdan sıkıldınız mı? O vakit onları stencil yöntemi ile boyayın. 
Mevcut seramikleri atıp güncellemek adına geri dönüştürüp boyamak hem henüz etrafçı neticeler sağlıyor, hatta hanenizde süratli ve kolay yenilikler elde etmenizi sağlıyor.
Yüzme Havuzu Fikirleri 
Daha şuandan yazı özleyenler burada mı? Belli ki bu hasret arama motorlarına da yansımış ki yüzme havuzu fikirleri 2019 trenleri arasında konumunu almış. 
Sonuçta yazın bahçenizde bir havuz istiyorsak, şuandan çalışmaya başlamanız lüzum.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here