Ana sayfa Banyo Dekorasyonu Evde Sauna Keyfi

Evde Sauna Keyfi

125
0
saunalı spa odası

Romatizmadan tutun da gerilim dolayı birçok rahatsızlığa varana kadar ciddi pozitif tesirleri tespit edilen saunalar, bu arada zorlu tek günün stresini atmak ve vücuttaki toksinlerden kurtulmak için de bire tek. 
Aslında epey kolay tek mantığa dayanan ve inşa maliyetleri de ortalama tek banyodan defa yüksek olmayan saunalar, nedense defa lüks ve fakat belirlenmiş tek kesimin yararlanabildiği tek şey olarak kabul edilir. 
Oysa hanenizde çok sayıda banyonuz veyahut kiler, depo, ardiye gibi boş tek alanınız varsa bu alanı saunaya dönüştürmeniz hiç de zor değil. 
Hepsi de lüks donanımları ve sınırları zorlayan göz alıcı tasarımlarıyla epey iddiali olan bu saunalar sakin ola gözünüzü korkutmasın. 
Siz de kendisi hanenizde henüz mütevazı de olsa kolay tek ev saunası yapabilirsiniz. 
Tek ihtiyacınız birkaç metrekarelik boş tek alan, bir miktar emek ve sauna keyfiyle kıyaslandığında ehemmiyetsiz sayılabilecek tek oran yatırım.
Küçük Banyolarda da Sauna Yapılabilir
Saunanın lüks tek şey olduğu fikri bir miktar da sauna için kalifiye tek oda gerektiğini düşünmemizle ilintili. 
Oysa bu tür tek mecburilik yok. 
Banyonuzun tek kösesini kolay tek konstrüksiyonla ayırıp ufak tek sauna yapmanız da pekâlâ olası. 
Sonuçta sauna keyfi için defa devasa alanlara veyahut dört kişilik masa kuracağınız geniş tek ortama ihtiyacınız yok. 
Özellikle ufak tek aileniz varsa ve saunaya konuk çağrı etmeyi düşünmüyorsanız banyonuzun içerisinde tek sauna yapmamanız için hiçbir sebep yok. 
Loş Işıkta Sauna Keyfi
Saunanızın buhar öğeyi dışında da maksimum dinlendirici tesire sahip olmasını istiyorsanız, bu örnekte gördüğümüze benzer loş tek aydınlatma seçenek edebilirsiniz. 
Fakat bilhassa kendisi başınıza tek sauna inşa etmeye giriştiyseniz, saunanın içerisinde kullanılan en ufak parçaya kadar her şeyin yüksek neme ve sıcaklığa dayanıklı olarak seçilmesine defa ilgi etmelisiniz. 
Bilhassa elektrik akşamı kalifiye olarak seçilmeli ve eksperler tarafından uygulanmalı. Aksi takdirde tamamıyla ahşaptan oluşan saunada yangın rizikosu kaçınılmaz duruma gelebilir. 
Ferah Tek Ortam
Hemen her saunada tek veyahut iki basamak yer alır. 
Ancak bu saunada nerdeyse tek tribünü andıran defa sayıda basamak yer alıyor. 
Bu enteresan tasarıma eşlik eden açık renk ahşap dokusu vasıtası ile meydana epey rahat tek bölge çıktığını söylemek yanlış olmaz. 
Basit Tek Mantık, Şaşırtıcı Tek Sonuç
Saunanın aslında oldukça kolay tek mantığa dayandığını en bastan söylemiştik. 
Aslında birçok ufuk açıcı buluş, çağlar süresince kullanılmaya devam eden buluş da çoğunlukla oldukça kolay tek fikre dayanır. 
Saunada kullanılan kolay fakat tesirli düşünce, isitilan taşların üstüne su dökülerek buhar elde edilmesi. Hiçbir teknolojik donanıma, hem de elektriğe dahi lüzum olmadan tek sauna inşa etmek olası. 
Ancak çağdaş saunalar henüz kolay ve basit kullanılır olmaları için nihai teknolojiden de yararlanıyorlar ve buhar yapan taşlar artık oldukça basit tek şekilde ısınabiliyor. 
Bir Saunadan Fazlası
Neredeyse ticari tek tesisi veyahut tek sağlık kurulusuna ilişkin kalifiye tek kısmı andıran bu kalifiye oda, ön görü edebileceğiniz gibi defa lüks tek odanın içerisinde yer alıyor. 
Sauna ve spa odası olarak tasarlanmış bu bölgede tamamı kalifiye olarak üretilmiş birinci sınıf malzemeler kullanılmış ve çağdaş tek sömineye varana kadar hiçbir şey unutulmamış.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here