Ana sayfa Diğer Eviniz İçin En Uygun Duvar Rengi Seçimi İçin İpuçları

Eviniz İçin En Uygun Duvar Rengi Seçimi İçin İpuçları

135
0
2019 duvar renk paleti

Hanenizde duvar rengi değiştirmeye hüküm verdiyseniz, devasa tek değişim için hazırsınız demektir. 
Yeni tek dekora, yeni tek pay kapılarınızı açmış bulunmaktasınız. 
Peki, tam anlamıyla sebep tek renk istediğinizi biliyor musunuz? Şayet net tek karara varmadıysanız ipuçlarını izleyerek aradığınız rengi bulabilirsiniz.
Tüm Ailenin Fikrini Alın ve Yeni Görüşlere Açık Olun
Eğer evde yalnızca siz yaşamıyorsanız başka fertlerin de fikirlerini almalı, duvar rengi seçimi ile ilgili onlara da danışmalısınız. 
Sizin düşündüğünüzden defa değişik tek heves gelse dahi her rengin defa değişik tonları olduğunu unutmamalı, her olasılığı ve talebi tek kere olsun değerlendirmelisiniz. 
Belki de hiç aklınıza gelmeyen tek rengi başkasından duyunca defa beğeneceksiniz.
Oluşturmak Dilediğiniz Tipi Belirleyin

2019 duvar rengi trendleri


İlk evvel evinize girdiğinizde sizi sebep tek ortamın karşılamasını istediğini düşünmelisiniz. 
Canlı, kıpır kıpır ve renkleri ile yaşam veren tek ev mi yok ise bütün günün yorgunluğunu alacak, dingin ve sakin tek bölge mi? Tam anlamıyla ne istediğinizi biliyorsanız işiniz epey basit. 
Eğer işlek tek ev istiyorsak sıcak renklere odaklanmalı, dingin tek bölge yaratmak istiyorsak pastel tonlara bakmalısınız.
Hemen Tek Renk Fihristi Edinin ve İlk Elemeleri Yapın

2019 duvar renk paleti


Duvar rengi ile ilgili birkaç renge hüküm verdiyseniz derhal tek renk fihristi almalı ve istenmeyen renkleri elemelisiniz. 
Aklınızda olan renklerin ön görü ettiğinizden çok tonu olacağı için o renkleri hep gözünüzün önünde olacak tek yere koymalı ve hep gözünüzün kaydığı tonu belirlemelisiniz.
Kuralları Yıkın, Çok Sayıda Duvar Rengi Seçin!

farklı duvar renk kombinasyonları


Eğer çok sayıda renge hayran kaldıysanız ve hiçbirinden vazgeçemiyorsanız hepsini kullanabilirsiniz! Tek odanın her tek duvarını değişik renge boyayabilirsiniz. 
Kirişleri renklendirebilir veyahut tek bant sayesinde duvarlarınızda değişik renklerle dokular oluşturabilirsiniz. Bu tarz yenilikçi programları dekorasyon dergilerinden araştırabilirsiniz.
Mobilyalarınızda Tespit edilen Renklere Odaklanın
Seçtiğiniz renkler arasında aklınızı karıştıran alternatifler varsa onları kullanacağınız mobilyaların yanlarına koyarak sebep durduğuna bakmalısınız. Özellikle defa iddialı renklere sahip mobilyalar tüketiyorsanız henüz yalın tonların defa henüz iyi duracağını göreceksiniz. 
Seçtiğimiz mobilyalar da zevkinizin tek göstergesi bulunduğu için sizi yönlendirmelerine destur vermelisiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here