Ana sayfa Diğer Evinize Lüks Bir Hava Katacak 5 Öneri

Evinize Lüks Bir Hava Katacak 5 Öneri

146
0
ev dekorasyonu zengin göstermenin yolları

Çevrenizden tanıdığınız kimi insanların hanelerinin profesyonel tek iç mimar doğrulusunda döşenmiş gibi göründüğünü fark etmişsinizdir. 
Evin bütün eşyaları birbiri ile ahenkli, bütün odaları uyum içindedir; evde lüks tek hava vardır… Devasa paralar harcamadan hanenizde bu tür tek atmosfer oluşturmanın taktiklerinden bazılarını öğrenmek ister misiniz?
Bugünkü sayfamızda, çok miktarda para harcamadan tek iç mimar doğrulusunda döşenmiş gibi gözüken ev yapmanın 5 yolunu tek araya getirdiğimiz tek derleme derledik. 
Oturma odası dekorasyonundan tutun da banyoya kadar, işin sırrının detaylarda olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 
Zengin değilseniz bile evinize lüks tek hava katmanın 5 yolunu görmek için derlememizi hep beraber inceleyelim.
Sıradanlıktan Uzak, Kalifiye Dizayn Tavanlar

özel tasarım tavanlar


Özel dizayn kelimeleri sizi ürkütmesin, tavan çalışmaları epey makul fiyatlarla gerçekleştiriliyor! Alçı paneller ve LED aydınlatma sistemleri vasıtası ile, düz tavanlara elveda diyebilir, sıradanlıktan uzak, benzersiz tek tavan çalışması ile bütün alakayı bu alana odaklayabilirsiniz.
Duvarlarda Nişler

duvar niş uygulamaları


İster aydınlatma kasıtlı kullanabileceğiniz, isterse de biblo gibi süsleyici aksesuarlarını sergileyebileceğiniz duvara oyuk nişler de evde lüks ve abiye tek manzara oluşturmanın yollarından. 
Bu tür nişleri antrede veyahut merdivenlerde seçenek edebilirsiniz. 
Aradan tuğla eksilterek bu kısımlarda oyuklar açabilir, bu oyuklar cam ile kapatarak bu alanların tabii gün ışığından faydalanmasını da edinebilirsiniz.
Müzik Aletleri

ev dekorasyonu zengin göstermenin yolları


Müzik aleti çalma beceriniz var mı bilemiyoruz fakat bu aletlerin ev dekorasyonuna lüks tek atmosfer kazandırdığına güvence verebiliriz! Bilhassa piyano, onun dışında gitar veyahut üflemeli çalgılar süsleyicineden şeklinde de kullanmak mümkün. Üstelik kim bilir, belki kendiniz belki de ev ahalisinden biri istek edip tek müzik aleti çalmayı öğrenebilir.
Tam Teşekküllü Tek TV Ünitesi

lüks ev dekorasyonu


Televizyon, ses sistemi, müzik sistemi, oyun konsolu gibi türlü multimedya malzemelerini düzenli tek biçimde yerleştirebileceğiz, tam teşekküllü, abiye tek televizyon birimi de oturma odanıza kalifiye tek manzara katacaktır.
Aynalar ve Başka Duvar Dekorasyonu
Şık ve abiye olup minimum maliyete sahip olabilen süsleyici aksesuarların başında aynalar / ayna çerçeveleri geliyor. Evin antresinden salonuna, banyosundan yemek odasına kadar, çoğu bölgede lüks ve abiye tek manzarası aynalar vasıtası ile oluşturabilirsiniz. 
Ayrıca, birbiri ile aynısı çerçevede, aynısı serinin veyahut konseptin ürünü üçlü tablolar, baskı resimler veyahut posterler de hanenizde profesyonel tek dizayncı eli değmiş havası yaratacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here