Ana sayfa Diğer Evinizin Girişini Güzelleştirecek Aksesuarlar

Evinizin Girişini Güzelleştirecek Aksesuarlar

156
0

Hanelerin girişleri haneye geldiğimizde hem ev sahiplerini hatta konuklarımızı karşılayan alanlar oldukları için sevgi dolu ve davetkâr bir dekorasyon için kesinlikle şık bir tasarımla buluşmaları lazım olur. 
Ancak yeniden giriş holleri ve koridorlar, geçiş alanları olmalarından kaynaklı çoğunlukla dar ve ufak olurlar ve mobilyalarla tasarım edilemezler. 
Giriş hollerinde sarf edilen belli başlı kimi mobilyalar vardır; dresuar, ayakkabılık, portmanto gibi. 
Bunların dışında bir mobilya kullanamamak da antre dizaynlarını sıradanlıktan kurtarmayı güçleştirir. 

Evinizin giriş alanının ekstrem, yenilikçi, göz alıcı ve şık bir estetiktasarıma sahip olmasını istiyorsak antre ve giriş holünü şık aksesuarlar kullanarak süslemeli ve tipinizi yansıtmalısınız. 

Bu yazımızda antrelerini henüz çekici duruma getirmek isteyen okurlarımız için hanelerin giriş alanlarında kullanılabilecek aksesuar fikrini hazırladık.
Puf


Küçük bir puf koridor için pek de yer kaplamaz fakat hem bu geçiş alanını henüz dolu ve ekstrem gösterir hatta ayakkabılarınızı giyerken size devasa bir basitlik sağlar.
Ayaklı Şamdanlar


Aslında şamdanlar tekilce ayaklı desenleri ile değil, masa üstü tasarımları ile de mükemmel bir ev hediyesi olabilirler. 
Ancak bilhassa ayaklı şamdanlar hanelerin girişlerindeki dekorasyonu defa henüz şık ve zarif bir estetik anlayışla buluşturuyorlar.
Sanatla Güzelleştirin


Sanat içerisine girdiği her mekanı henüz da güzelleştirmeyi ve defa henüz sofistike ve stil sahibi bir estetikle buluşturmayı muvaffak olan yegane şeylerden bir tanesidir. 
Güzel bir heykel de evinizin girişine mizaç sahibi bir doku katabilecek aksesuar fikirlerinden biri.
Heykel dendiğinde kuşkusuz akla hayale evvel defa heybetli heykeller geliyor fakat giriş koridorunuzun boyutlarına ve dekorasyonunuza göre mini heykeller dahi seçenek edebilirsiniz. 
Bu örnekte giriş koridorundaki dresuarın üstünde tespit edilen büst şeklinde bir heykel odanın sofistike ve çağdaş dokusunu kendimize henüz içeri girerken anlatıyor.
Lambader Modelleri


Giriş alanlarının ışıklandırma öğeleri defa ehemmiyetlidir. 
Eksik aydınlanan bir giriş kasvetli ve antipatik görünebilir. Modern lambader desenleri ise hem mekanın aydınlatmasını mükemmel duruma getirmek, hatta girişte ilgi çekici şık bir aksesuar fonksiyonunu adına getirmek için eşi benzeri olmayan bir seçenek olabilir.
Neon Işıklı Harflerle Enerjik Bir Karşılama


Son dönemde popülerleşen duvar süsleme trendlerinden bir tanesi de bu ışıklı harfler! Dilediğiniz kelimeyi veyahut tümceyi duvarınızda bu tür sevinçli bir dekor durumuna getirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here