Ana sayfa Ev Tekstili Her Eve Yakışan Gri Halı Modelleri

Her Eve Yakışan Gri Halı Modelleri

168
0
salon için gri halılar

Halılar, son zamanlarda stillerine ve malzemelerine göre ayrılırlar.
Yün halılar, olefin halılar, polyester halılar, ipek halılar, akrilik halılar ve naylon halılar mevcuttur.
Dekorasyona makul stillerde de çağdaş tip halılar, classic veyahut ananesel halı desenleri, rustik halılar gibi seçenek ürünler bulabilirsiniz.
Modern konutlardan klasiğe, modası geçmeyen bir nötr renk olarak gri tonları halılarda sıklıkla kullanılmaktadır.
Her haneye yakışacak bir nötr renk tonu olması bakımından ev dekorasyonuna şıklık katar ve başka renkleri ön tasarıya çıkarır.
Eğer gri ve nötr renk tonlarının çoğunluklu kullanıldığı bir halı modeli kullanmayı düşünüyorsanız, dekorasyondaki renk kombinasyonları yönünden henüz işlek, parlak ve sıcak renk tonları ile renk kombinasyonu yapma imkanı tanır.
Canlı ve sıcak tonları ön tasarıya çıkaran gri halı ve yolluk desenleri konusunda örnekleri bir araya getirdik. Bakalım eviniz için hangi halı modeli daha uygun?

salon için gri halılar
Desenli Gri Halı, Oturma Alanını Altını çizen Geniş Halı Modeli
Kahverengi tonları doğal renkler arasındadır. Nötr gri tonlarıyla desenli geniş bir halı, doğal renklerin kullanıldığı mobilyalarla muntazam ahenk sağlıyor. Döşeme kaplaması dairesel formu ile oturma alanını içerisine alıyor. Konfor yayınlayan koltuk takımları, sandalyeler, sehpa ve classic avize modeli ile ahenk gerçekleştiren gri halı modeli muhteşem ve şık bir ev tasarım etmek isteyenlere esin verebilir.
Koridorlar İçin Dekorasyonla Ahenkli Asimetrik Çizgiler
Tavan dekorları ve ışıklandırma unsurlarıyla muntazam ahenk gerçekleştiren bu yolluk modelinde grinin tonları, beyaz ve koyu renkler sahip olunan. Asimetrik çizgiler hareketli bir hava katıyor. Koridor geçişi için gri döşeme ve beyaz duvar rengi ile ahenkli yolluk desenleri arayanların alakasını çekebilir.
Şık aydınlatma üniteleri ise yolluk ve halı ile ahenk gerçekleştiren paralel çizgiler ve gri tonlardan oluşuyor.
Minimalist ve Şık
Açık renk tonlarının çoğunluklu kullanıldığı oturma odası dekorasyonunda yalınlık ve basit çizgiler hakim. Çok çok desen tüketimine lüzum kalmadan, göz yormayan yaklaşımla salonlarınızı döşeyebilir, henüz rahat ve iç açıcı bir atmosfer oluşturabilirsiniz.
Açık renk mobilyalar ve taban kaplamalarıyla ahenk gerçekleştiren gri halı modeli, bu arada açık renk ahşap taban kaplamalarıyla şık bir ahenk yakalıyor.
Grinin Çoğunluklu Dekorasyonda Yalınlık ve Sadelik
Tavan dekorlarından duvar tabanı ve mobilyalara grinin hakimiyeti göz okşayan bir ahenk ve uyum meydana getiriyor.
Renklerin, çizgilerin ve formların hareket kattığı dekorasyonda karşıtlık oluşturacak renk tonları yan yana geliyor.
Orta sehpa ile döşeme tabanı kaplaması tonlarına göre henüz açık bir gri tonu halı modeli kullanılmış.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here