Ana sayfa Ev Tekstili Ikea Dolap Modelleri ve Fiyatları 2019

Ikea Dolap Modelleri ve Fiyatları 2019

89
0

Giyimden kırtasiyeye her alanda kullanılan dolaplar, hayatımızda büyük bir yer kaplar. İşlevi kadar görkemiyle de odalara ayrı bir hava katar. O yüzden dolap seçimine özen gösterir ve kaliteli yerlerden almaya özen gösteririz. Çoğu eşya takımlarının tamamlayıcısı olan dolaplar, Ikea mağazalarında da büyük ilgi görmektedir. 2019 yılında piyasaya çıkardığı yeni dolap modelleriyle de görenleri kendine hayran bırakmıştır.

ıkea pax serisi

Tercih Edilen Dolap Modelleri
Ikea’nın her dolap modeli büyük ilgi görüyor. Bunun nedeni kendine özgü olması ve kaliteli malzemelerden ödün vermemesidir. 2019 yılı başlarında çıkardığı yeni model dolaplarla da ilgi devam etmektedir. Dolap çeşitlerinde baş sıralarda yer alan dolaplar ise banyo dolaplarıdır. Banyolara özel tasarlanan bu dolaplarda canlı renkler ve ahşap dışı malzemeler tercih ediliyor. Bu yüzden İkea, raf sayısını arttırarak bu dolapların başka yerlerde de kullanımını kolaylaştırmıştır.

ıkea gardrop
Örneğin bebek altını değiştirmek için özel üretilen dolaplar, bebek büyüdükten sonra banyoda kolaylıkla kullanılabilir. Bu dolapların en dikkat çekici özelliklerinden biri de neme ve ıslaklığa dayanıklı olmasıdır. Renk ve tasarımıyla da her odaya yakışır biçimdedir. Ayrıca canlı renkler kullanılması, kullanılan odaya canlılık getirmektedir. Ikea dolaplarının farkı, odalarda da rahatlıkla görülebilir.

ıkea dolap modelleri
Dolap Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Alınan dolapların uzun ömürlü olması ve odaya canlılık getirmesi çok önemlidir. O yüzden kullanılan malzemeden rengine kadar dikkat edilmelidir. Dolap sadece ahşap ya da ona benzer malzemelerden oluşmamaktadır. Dolapların içinde bulunan çelik metallerinde kaliteli ve parlak olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca neme ve ıslaklığa dayanıklı olmalıdır. Güneş ışınlarında rengi solmamalı ve yapısında kullanılan malzemeler bu ışınlardan zarar görmemelidir. İhtiyacı karşılayabilmelidir. Örneğin giysiler için gerekli miktarda raf olmalıdır. Odanın ölçüsüne uygun olmalıdır ve salon takımı gibi önemli ev eşyalarına uyum sağlamalıdır.

ıkea dolap fiyat

Dolap Fiyatları

Her dolabın özellikleri farklıdır. Ayrıca nerede kullanılacağı da çok önemlidir. Bunun dışında çok işlevsel olması avantaj sağlar. Bu yüzden dolaba göre fiyatlar değişiklik gösterir. Dolap ne kadar uzun ömürlü ise fiyatlarda da ona göre artış olacaktır. Ikea dolap fiyatları 82 liradan başlayıp 4000 liraya kadar çıkmaktadır. Taksit imkanı ve garanti seçenekleri de sunulmaktadır.

Ikea tv ünitelerine göz atmak için tıklayınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here