Ana sayfa Diğer En Şık ve Modern İkea Tv Üniteleri 2019

En Şık ve Modern İkea Tv Üniteleri 2019

289
1
modern tv ünitesi tasarımları ikea

Hayatımıza televizyon girmeden evvel televizyon sehpası, birimi gibi kavramlar yoktu.
Bir gün biri çıkıp da tv üniteleri oturma odalarının en ehemmiyetli süsleyici mobilyalarından biri olacak dese inanmazdık.
Değişen tv kültürü vasıtası ile defa henüz şık ve estetik duruma gelen bu mobilyaları marka bazlı, tarz ve dizayn bazlı bir kaç gruba ayırabiliriz.
Sırası ile inceleyeceğimiz bu mobilyalarda ilk sırayı birbirinden şık İkea Tv Üniteleri ve onların kullanım örneklerine verdik.
Ikea markası, hayatımıza girdiği günden bu yana severek sarf edilen, aşağı yukarı her tarz evde seçenek edilen, hem ekonomik hatta uzun yaşamlı desenleri ile ilgi çeken bir marka.
Marka koleksiyonlarında bütün ürünlerin birbirine defa benzer iki modeli yer alıyor.
Bunlardan biri henüz ekonomik fiyatlar ile satılan, biraz henüz kısa yaşamlı modeli oluyor.
Bir öteki ise, henüz uzun yaşamlı, on sene seviyesinde garantili bu arada buna makul şeklinde de bir oran yüksek maliyetli oluyor.

modern tv ünitesi tasarımları ikea
Fiyatına ve kalitesine göre iki değişik kategoride ürün bulunması marka yönünden de müşteri yönünden de epey bereketli oluyor.
Televizyonlar tüplü şeklinde üretilirken sehpaları vardı. Geniş bölümünü üstüne sabit bir şeklinde yerleştirebileceğimiz bu sehpaları çekmeceli, alt bölümü dolaplı veyahut en yalın durumu ile masa şeklinde olurdu.
Tüplü televizyonlar ortadan kalkıp da bunların konumunu düz ekran lcd tipi televizyonlar alınca, duvara sabitlenebilen, çekmeceleri rafları veyahut dolapları bu düz platform üstünde bulunan çağdaş tv üniteleri meydana çıktı.
Her marka doğrulusunda uygulanan tasarımlar yer alırken birbirinden şık ikea tv üniteleri diğerlerini biraz da olsa geride bıraktı.
Bu üniteler genişliğine, boyuna, enine, dizayn özelliklerine göre defa farklılık gösterir. Beyaz, kahverengi, siyah tonlarında tasarımları bulunmaktadır.
Doğal ahşap rengi en fazla seçenek edilen renklerin başında gelir.
Ikea tv üniteleri çoğunluklu olarak masif ahşap rengi ve tonlarındadır. Iskandinav dekorasyonunun temsilcisi olan marka, yenilikçi ve çağdaş tasarımında yalın renkleri seçenek eder.
Galerimizde muhtelif desenleri ve yerleşim örneklerini görebilirsiniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here