Ana sayfa Ev Dekorasyonu TAÇ İlk Alışveriş İndirim Kampanyası ve TL İndirim Kampanyası

TAÇ İlk Alışveriş İndirim Kampanyası ve TL İndirim Kampanyası

82
0

TAÇ internet sitesinde üyelerine özel birbirinden cazip TAÇ kupon kodları ve indirim kampanyaları başladı, indirimler TL ve kupon kodu şeklinde sunuluyor, indirim detaylarını ve nasıl faydalanabileceğiniz bu yazımızda anlatıyoruz. Taç markasının dillere destan kalitesi ve kullanışlı ürünlerini mutlaka denemelisiniz..

  • Ayrıca tüm ürünlerde ücretsiz kargo ve kredi kartına 9 aya kadar taksit imkanı sunuluyor.

KAMPANYALARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

TAÇ İndirim Kampanyası ve Kupon Kodlarından Nasıl Faydalanabilirim ?

Kampanya TAÇ internet sitesi üyelerine ilk alışverişte toplam 200 TL ve üzeri alışverişlerde sepette 20 TL indirim sunuyor.Bu indirim kodu 200 TL ve üzeri siparişlerde geçerli olacaktır. Diğer kampanyalar ve kupon kodlarıyla birleştirilemez. Kupon kodu kampanyası TAÇ boutique koleksiyonlarında geçerli değildir. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılamaz, bu ürünlerin iadesi durumunda ürünler kullanılmamış ve kutusu açılmamış olmalıdır.Eğer satın alınan ürünlerin stokları tükrnmiş ve temin edilemiyorsa, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki verilir. Kampanya ile ilgili detaylara 0850 202 0180 numaralı destek hattından ulaşabilirsiniz. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süresi ve içeriğinde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Olası durumlarda yeni koşullar TAÇ internet sitesinde duyurulacaktır.

TL İndirim Kampanyası

Kampanya 1 Ocak 2019 tarihi ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Perşembe günleri belirli belirli tutarlar ve üzerinde yapılan alışverişlerde, belirli TL tutarlarında sepette indirim olacaktır ve sadece TAÇ internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Bu kampanyaya Valeron marka ürünler dahil değildir. Kampanya stoklar sınırlıdır ve diğer kampanyalar ile birleştirilemeyecektir . Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir (kdv,ötv, vs.). Kampanya ile alınan ürünlerin kısmi iadesi olmayıp bu ürünlerin stokta kalmaması ve temin edilememesi durumunda tutar hesabınıza hediye çeki olarak tanımlanır. Bu ürünlerin iadesi durumunda ürünler kullanılmamış ve kutusu açılmamış olmalıdır . Kampanya ile ilgili detaylara 0850 202 0180 numaralı destek hattından ulaşabilirsiniz. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süresi ve içeriğinde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Olası durumlarda yeni koşullar TAÇ internet sitesinde duyurulacaktır.

      İndirim Kodları;

  • 2o TL değerinde indirim kodu: TAC20
taç kampanya
Fiyat ve kampanya bilgisi için görsele tıklayınız.
taç indirim
Fiyat ve kampanya bilgisi için görsele tıklayınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here