Ana sayfa Yatak Odası İstikbal 2019 Yatak Odası ve Fiyatları

İstikbal 2019 Yatak Odası ve Fiyatları

283
0

2019 Yatak Odası Takımları ve Ücretleri Gelecek Yeni Yatak Odası Desenleri En Güzel Yatak Odası Mobilyaları Lüks Yatak Odası Takımları 
Mobilya markalarının vitrinlerine yeni çıkan ürünlerini masaya yatırıyor, bütün ayrıntıları ile tatmin ve bilgilerinize sunuyoruz. 
Bu nedenle şayet aklınızda dekorasyon ve mobilyaya değin bir şeyler var ise bizleri takip etmeye devam edin.
İstikbal 2019 Yatak Odası Takımları
Bu sayfamızda ülkemizin köklü markalarından İstikbal’in 2019 yatak odası takımlarını, dünya evine girmeye hazırlanan, demode mobilyalarını güncellemek düşüncesinde olan okurlarımız için araştırmaya alıyor, Gelecek yeni sezon yatak odası takımları ile ilgili merak ettiğiniz tüm şeyleri burada paylaşıyoruz. 
Bakalım markanın yeni sezon yatak odası takımı koleksiyonu hoşunuza gidecek mi.
Lüks Yatak Odası Modellerinden Gusto


İstikbal yeni seneye başta şimdi inceleyeceğimiz Gusto modeli olmak suretiyle, Nella, Baron, Elite, Elizya, Side ve Orleon yatak odası takımları ile merhaba demeye hazırlanıyor. 
Bu yatak odası takımlarının hepsi kuşkusuz ki defa güzel fakat Gusto göz kamaştıran planımı ile biraz henüz ön tasarıya çıkıyor. 
Son derece zarif classic motiflerle süslenen Gusto yatak odası takımı kapak ve kulplarındaki kabartmalı desen programları ile dikkatleri üstüne çekiyor. 
Trend mobilya renklerinden Fildişi gibi şık bir renge bulunduran Gusto yatak odası takımının bu renk üstüne yapılan altın varak işlemeler i ise tek sözcük ile harika…
Klasik Tarzın Zarif Çizgileri
İstikbal 2018 yatak odası takımları arasında bulunan Gusto yatak odası takımı başta, gardırop üst taç bölümü ve karyola başlıklarında ki figürler olmak suretiyle, kıyı kısımlarındaki süsleyici şeritler ve köşe süsleri gibi ayrıntı uygulamalarının yanı sıra, değişik tasarıma sahip komodin aydınlatması, kabartmalı desen programları ve lukens ayakları ile dizayn yönünden olağanüstü varlıklı bir ürün olarak karşımıza geliyor. 
Saraylardan çıkmış gibi duran Gusto yatak odasının masalımsı güzelliğini vurgulamak isteyenler için seçenek olarak Cibinlik programı da yer alıyor.
Hem Şık Hem Kalifiye Hem Kullanışlı
Gusto yatak odası takımının resim zenginliğinden bahsettik, şimdi gelin birazda özelliklerini anlatalım. 
Efendim grubun imalatında insan sıhhatine arkadaş, kansorojen madde kullanılmış ki bu malzeme bu arada defa da dayanıklı, çünkü çizilme, sürtünme ve yanmaya karşı oldukça metanetli olmakla beraber, basit temizlenme özelliğine de sahip.
Gusto Yatak Odası Takımı Gardırop Seçenekleri
Yatak odası takımlarının karyola eşliğinde en ehemmiyetli ünitelerinden bir tanesi olan gardırop seçeneklerine ileri ki olursak, Gusto yatak odası takımında 5 Kapılı, 6 Kapılı ve Sürgü Kapılı olmak suretiyle tüketici gereksinimlerine göre 3 değişik gardırop seçeneği sunulduğunu görüyoruz. 
Bu gardıropların en ehemmiyetli özelliği ise işlevsel bir tasarıma bulunduran led ışıklı askı aydınlatması olarak gözüküyor. 
Ayrıca gardırop kapaklarında süratli çarpmaları engellemek için yavaşlatıcı düzenek de kullanılmış.
İstikbal 2018 Yatak Odası Ücretleri (Gusto)
Hepiniz bu güzel yatak odası takımının ücretlerini merak ediyorsunuzdur kesinlikle. 
Peki sizi daha çok bekletmeyelim ve derhal Gelecek Gusto yatak odası takımı ücretlerini vermeye başlayalım 🙂 Normalde grubun 5 kapılı gardırop seçeneği üstünde 16.635,38 TL maliyet yaftası taşıyor. 
Ancak KDV İndirimi ve “%8 KDV İstikbal’den” kampanyası ışığında %18 oranında bir indirim ile bu rakam 14.099,40 Liraya kadar düşüyor. 
6 Kapılı Gardıroplu Gusto yatak odası takımı da bu indirimlerden ardından 17.697,38 TL adına 14.999,40 TL fiyatla camekana çıkıyor.
İstikbal’in Yeni Yatak Odalarına Göz Atın !..
Tabi İstikbal’in 2019 yatak odası desenleri burada görüldüğü Gusto ile bitmiyor. 
Daha Barok var, Nella var, Elizya var, Orleon ve başkaları var. 
İşte bu yatak odası takımlarını da derhal alt doğrultuda bulunan foto galerimiz de yeniden ücretleri ve görselleri eşliğinde sizler için inceledik. 
Foto galerimizi ziyaret ederek hem bu güzel yatak odası takımlarının fotoğraflarına göz atabilir, hatta maliyet ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here