Kapaklı Vestiyer Modelleri 2021

  • 2 min read
  • Şub 08, 2021

İlk ambiyansı, ilk heyecanı ve ilk şıklığı misafirleriniz üzerinde yaratmak istiyorsanız kapaklı vestiyer ile bunu mümkün hale getirebilirsiniz. Dekorasyon açısından büyük bir öneme sahip olan vestiyerler evinizin içerisinde çok ayrı bir dekoratif parça olarak gözükecektir. Misafiriniz ve siz evinize ilk adım attığı anda ilk göreceği şeyin vestiyer olması nedeniyle evin diğer odalarında bulunan ürünler hakkında ışık yakacaktır ve evinizin ne kadar şık olduğunu gösterecektir.

Kapaklı Vestiyer Modelleri

Kapaklı Vestiyer Modelleri 2021 Salon Dekorasyonu
Kapaklı Vestiyer Modelleri

Kapaklı vestiyer modelleri çok tercih edilirler. Evimizin girişine, darlığına ve genişliğine farklı farklı vestiyer modeli önümüze çıkacaktır veya tercih edeceksinizdir. Vestiyer sipariş etmeden önce mutlaka evimizin genişliği, darlığı aynı zamanda vestiyerin tam olarak ne amaçla kullanılacağı dikkatli bir şekilde göz önünde bulundurulmalıdır. Mesela kapaklı bir vestiyer bir çok ihtiyacınızı kolaylıkla halledecektir. Kapaklı bir vestiyer modeli tercih ederek hem şıklık adına hem de evinizin pratikliği adına kendinize büyük fayda sağlamış olursunuz. Sipariş öncesi evde kaç kişinin kaldığı, vestiyerin genişliği, iç haznesi gibi önemli detayların asla göz ardı edilmemesi gerekiyor.

Kapaklı Vestiyerler

Eğer vestiyerinizi dar bir alanda kullanacaksanız asla kapaklı vestiyer modeli seçmeyin. Vestiyerin kapağını açtığınız zaman hem insanların rahat hareket etmesini engellersiniz hem de şıklık namına pekte bir şey kalmamış olur. Bunun yerine sadece askı özelliği bulunan bir model tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Hem kapaklı hem aynalı bir vestiyer modeli evinizin zenginliğine zenginlik katacaktır. Ahşap vestiyer modelleri yazımızı okudunuz mu? Okumadıysanız mutlaka okuyunuz. 

Değerli okurlarımız, kapaklı vestiyer modelleri ve neden tercih edilmesi gerektiğinden bahsettik. Bunların dışında, 4 kapaklı vestiyer modelleri, sürgü kapaklı vestiyer modelleri, ayna kapaklı vestiyer modelleri, balon kapaklı vestiyer modelleri ve fiyatları başlıkları hakkında bilgi almak için Google da arama yapabilirsiniz.

] }
Dekorevi Powered By : dekoreviniz.com