Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Kapı Girişi Dekorasyon Fikirleri 2021 Diğer

Kapı Girişi Dekorasyon Fikirleri 2021

Kapı Girişi Dekorasyon denilince evlerimizin kapısı ve giriş bölümü gelir. Bu bölümde antre mobilyalar bulunur. Bu bölüm hem bizi hem de misafirlerimizi ilk karşılayan ilk bölümlerden biridir. Antre mobilyaları çok önemli yer tutar. Bizi karşılayan bu bölümde yapacağımız dekorasyon çalışamaları, bizleri ve evimize ilk defa gelen misafirlerimizi güzel yönde etkiler.Şık,sade,temiz ve ferah bir giriş, hol bölümü bizleri mutlu edecektir.Bunun tam tersi olursa bu durum hem ev sahibi olarak bizi hem de evimize gelen misafirleri olumsuz duygulara itecektir.İlk görünüşün önemli olduğunu aklımızdan çıkarmamız gerekmektedir.
Bildiğiniz üzere genellikle giriş hol bölümü, eve geldiğimizde giysilerimizi çıkarıp astığımız,ayakkabılarımızı koyduğumuz port manto gibi bölümlerin olduğu bölümlerdir.Bu nedenle bu bölümde yapacağınız dekorasyon çalışmasında bu bölümlerin işlevselliği  göz önüne alınmalıdır. Şimdi Kapı Girişi Dekorasyon Fikirlerini bir liste halinde sıralayalım.
[xyz-ips snippet=”yeni2h2″] 1.Şık Bir Dresuar Koyun
Şimdi sizler için dresuar örneği ekleyelim.

2. Bitki Yerleştirin

Ferah bir görünüm için canlı bir bitki giriş bölümüne koymanız holünüzün daha hoş ve ferah görünmesini sağlayacaktır.

3. Gömme Şifoniyer

Bu sayede giriş bölümünü daraltmazsınız hem de ayakkabı,giysilerinizi,çantalarınız için güzel bir bölüm oluşur.
4-Girişe Büyük Bir Ayna Koyabilirsiniz
Kapı girişinde ki ayna hem sizin hem de misafirleriniz için vazgeçilmez olacaktır.Böylelikle eve girerken ve evden çıkarken kendimizi görmemizi sağlayacaktır.Ayrıca ayna bulunduğu mekanı daha geniş ve ferah gösterecektir.
5-Tablolar koyabilirsiniz
Girişe tablolar koyarak ferah bir ortam oluşturabilirsiniz.Tablo çerçevelerinin duvar ve mobilyalarla uyumlu olmasına dikkat ediniz.
6-Giriş Aydınlık Olmalıdır
Kullanacağınız aydınlatma ürünleri hem dekoratif hem de ortamı güzel aydınlatmalıdır.
[xyz-ips snippet=”yeni2h3″] Dış kapı girişi dekorasyonu,antre dekorasyonu, ev girişi düzenleme,ev dekorasyonu,hol dekorasyonu, giriş hol antre dekorasyonları için fikirleri ile ilgili resimleri buraya ekliyoruz.
Görüldüğü üzere hol dekorasyonu hem mobilya hem de taşlarla çok uyumlu olmuş. Yukarıda bahsetmediğimiz bir diğer kendin yap fikiri ise girişe bir dinlenme alanı oluşturabilirsiniz.Gördüğünüz gibi girişteki dekoratif bitki ortamı daha hoş hale getirmiş.
Üç tane kapı girişi dekorasyon örneği bir resimde birleştirilmiş.Her üç örnekte de dresuarın olduğunu görüyoruz.Ayna ve tablolarda girişte yerini almışlar.
Bu resimlerde de yukarda yazdıklarımız aynen uygulanmış. Sadece koyulacak bitki için seçim çok önemlidir.

Bu resimde gördüğünüz üzere güzel bir çakıl taşı rengi duvar boyası sizi karşılıyor. Böylelikle giriş daha aydınlık olmuş. Ayrıca tablolarda çok güzel.

Dar antre dekorasyonuna örnek bir giriş.Yapılan gizlenmiş dolap hem girişe zarar vermemiş. Hem de güzel bir dekor olmuş.

Bu kapı girişi dekorasyon örneğinde dresuar ,tablolar ön planda duruyor. Ayrıca aydınlatmada çok güzel ve hoş görünüyor.

Add comment