Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Kese Kağıdı Rengi Duvar Boyası **2021 Mutfak Dekorasyonu Salon Dekorasyonu

Kese Kağıdı Rengi Duvar Boyası **2021

Kese kağıdı rengi bilindiği üzere kahverengi rengin tonlarından biridir. Kese kağıdı rengi duvar boyası evinizde huzur yaratacaktır. Kese kağıdı duvar rengi salonunuza çok yakışacaktır. Çünkü bu renkle evde uyumlu olmayacak hiç mobilya olmayacaktır. Bu duvar boyası evinizde sakinlik ve sıcak bir ortam yaratabilir. Kese kağıdı rengi boya evlerimizde sıkça  kullanılan duvar boyalarından biridir.

Kese Kağıdı Rengi ile Uyumlu Olan Renkler

Kese Kağıdı Rengi Duvar Boyası **2021 Mutfak Dekorasyonu Salon Dekorasyonu

Kese kağıdı rengi ile uyumlu olan renkler hep aranmıştır. Özellikle salon dekorasyonunda oturma gruplarında kese kağı rengi kullanılmaya başlanmıştır.  Bu renk ve tonları ile natürel renk ve dokularla harika uyum sağlar. Oturma odanızın dekorasyonunda natürel ve nötr renk tonları beraber kullanırsanız harika bir uyum yakalayacaksınız. Salon dekorasyonunda kese kağıdı rengi ile krem, bej, kahverengi tonları, nötr gri tonlar mükemmel birbiri ile uyum sağlarlar.

Kese Kağıdı Rengi Duvar Kaplaması

Kese Kağıdı Rengi Duvar Boyası **2021 Mutfak Dekorasyonu Salon Dekorasyonu

Kese kağıdı rengi duvar kaplaması, dekorasyonda birçok renk tonu ile uyum sağlayabilir. Bilindiği üzere kese kağıdı rengi nötr bir renk tonudur ve duvar kaplamaları için çok ideal bir renktir. Özellikle mobilyalarınızda ki Örnek kontrast renk tonlarını bu renk ile öne çıkarabilirsiniz.

Duvar kaplaması, mobilyalar ve aksesuarları ön plana çıkarır. Bu nedenle duvar renginin ön planda olmaması için nötr renk tonlarını kullanabilirsiniz. Kontrast renkler canlılık katar ve dinamik bir atmosfer oluştururlar. Kontrast renklerle nötr renkler harika bir uyum içinde kullanılabilir.

Kese Kağıdı Rengi Mutfak Dolapları

Kese Kağıdı Rengi Duvar Boyası **2021 Mutfak Dekorasyonu Salon Dekorasyonu

Kese kağıdı rengi mutfak dolaplarında göz yormayan renk tonları kullanmanız gerekmektedir. Nötr bir renk olan  kese kağıdı rengi mutfağınız için vazgeçilmeyecek renklerden biri olabilir. Şık bir ışıklandırma ile  mutfak dolaplarınızın kapakları harika görünecektir. Özellikle kese kağıdı mutfak dolapları ile beyaz tezgah harika olacaktır.

Bu rengin dışında hem mutfakta hem de salonda kullanabileceğiniz çakıl taşı rengi de bulunmaktadır. İlgili yazımızı okuyunuz.