Ana sayfa Diğer Kese Kağıdı Renkleri Kullanarak Yapılabilecek 4 Dekorasyon Fikri

Kese Kağıdı Renkleri Kullanarak Yapılabilecek 4 Dekorasyon Fikri

157
0
oturma odası için renk önerileri kese kağıdı rengi

Kese kağıdı rengi, doğal renk tonları olan kahverengi tonlarından bir tanesidir. Doğal renkler, dekorasyonda huzur veren bir atmosfer oluşturur.
Yalın çizgilerle sakin ve sıcak bir atmosfer oluşturmayı düşünüyorsanız kese kağıdı rengi tonları ilginizi çekebilir.
Kese kağıdı renginin ahenkli bulunduğu renkler dekorasyonda meydana getirmek isteyeceğiniz atmosfere göre farklılık gösterir.
Özellikle sakin ve dingin bir atmosfer meydana getirmek istiyorsanız; krem tonları, beyaz, bej ve kahverengi tonları gibi tabii renk tonları ile uyumludur.
Dinamik bir atmosfer meydana getirmek için, kese kağıdı rengi ile henüz karşıtlık renk tonlarını bir araya getirerek bir renk paleti oluşturabilirsiniz.
Koyu kahverengi, kara, koyu yeşil tonlarıyla açık kese kağıdı rengini kullanabilir, bej ve krem tonlarını bir araya getirerek karşıtlık oluşturabilirsiniz.
Sıcak bir atmosfer meydana getirmek için, koyu ve açık turuncu tonları, kırmızı, bordo tonları ile ahenk sağlayabileceği gibi, işlek yeşil ve mavi tonları ile rahatlık katabilirsiniz.
Renkleri kullanmayı sevenler için işlek renklerin tüketimine imkan verir.
Kese kağıdı rengi nötr renk tonları arasında bulunur ve çoğu renk tonu ile ahenk sağlayacağında dekorasyonda değişik stillerde kullanmak mümkün.
Dış cephelerden salon dekorasyonuna çoğu bölgede kullanabileceğiniz kese kağıdı rengi ile dekor fikirlerini bir araya getirdik, esin veren örneklere göz atabilirsiniz.
Kese Kağıdı Rengi Oturma Odası Dekorasyonu

oturma odası için renk önerileri kese kağıdı rengi
Kese kağıdı rengi duvar kağıtları uygulanacak stil ve tarza göre çeşitlilik gösterir.
Nötr renk tonlarının ahenk ve ahengini ön tasarıya çıkaran misal oturma odasında bulunduğu gibi, huzur veren bir atmosfer meydana getirmek olası.
Yapraklı ve çiçekli kese kağıdı duvar kağıdı modellerinin yanında tek duvar kese kağıdı renginin uygunun bir tonuna boyanabilir.
Kese kağıdı rengi koltuk ile altın sarısı veyahut bakır tonları mobilya aksesuarları, sehpa desenleri elegan ve şık bir ahenk sağlar.
Sehpa ayakları, aydınlatma aksesuarlı aparatları ve süsleyici ayna çerçevesi gibi bilimum dekor detayında altın sarısı detaylarla kese kağıdı rengi ahenk sağlar.
Ayrıca odanın belli bir kısmı tek duvar boyası veyahut tekilce kese kağıdı rengi koltuk modeli ile uygulanacak stile göre bir renk paleti oluşturabilirsiniz.
Kese kağıdı rengi salon dekorasyonu için yakın renk tonlarını seçenek ederseniz, henüz dingin bir atmosfer oluşturur ve oturma alanları için en uygun sevgi dolu ve sakin manzarası edinebilirsiniz.
Ayrıca işlek renklerle henüz sıcak bir atmosfer meydana getirmek isteyebilir, turuncu tonları, sarı, bordo veyahut kırmızı tonları ile hararet katabilirsiniz.
Mobilyalar ve Kese Kağıdı Rengi Koltuk

kese kağıdı rengi koltuk modelleri
Beyaz duvar tabanı ve geometrik formların ön tasarıya çıktığı sehpa desenleri ile beyaz aksesuarların kullanıldığı dekorasyonda kese kağıdı rengi koltuk modeli oldukça ahenk sağlamış.
Eğer dekorasyonda kese kağıdı rengi koltuk modeli kullanmayı düşünüyorsanız nötr bir renk tonu olduğunu kabul ederek buna göre bir renk paleti oluşturabilirsiniz.
Açık ve rahat bir atmosfer meydana getirmek için beyaz, bej, krem tonları ile bir duvar tabanı kese kağıdı rengi koltuk modeli tonunu daha fazla ön tasarıya çıkaracaktır.
Dekorasyonda kullanacağınız karşıtlık renkli aksesuarlarla nötr renk olan kese kağıdı rengi muntazam ahenk sağlayacaktır.
Nötr Kese Kağıdı Renginin İşlek Renklerle Kombinasyonu

kese kağıdı rengi ile uyumlu renkler
Nötr renk tonları ile işlek tonları toplu edebilirsiniz. Nitekim işlek renk tonlarını meydana çıkaracak renk tonları henüz nötr tonlar olacaktır.
Nötr kese kağıdı rengi ile dekorasyonda kullanılacak işlek veyahut sıcak renk tonlarını bir araya getirerek bir renk paleti oluşturabilirsiniz. Sıcak renk tonları, işlek ve parlak renk paletleri için ara bir renk olan nötr kese kağıdı rengini kullanabilmeniz mümkün.
Kese Kağıdı Rengi Mutfak Dolapları

kese kağı rengi mutfak dolabı modelleri
Mutfak dekorasyonunda göz yormayan renk tonları kullanmak ve muntazam bir tertip meydana getirmek istiyorsak nötr renk tonları oldukça uygundur. Şık ışıklandırma unsurlarıyla kese kağıdı rengi mutfak dolabı kapakları, mutfak dekorasyonunda ahenkli renk tonlarından meydana gelen renk paletiyle muntazam bir uyum sağlıyor. Kese kağıdı rengi mutfak dolapları ile beyaz mutfak tezgahı uyumunu yakalamak isteyenlerin alakasını çekebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here