Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Kiremit Rengi Koltuk Takımları Kombini Uyumlu Renkler **2021 Salon Dekorasyonu

Kiremit Rengi Koltuk Takımları Kombini Uyumlu Renkler **2021

Kiremit rengi koltuk takımları her zaman favori olan koltuk takımlarından biridir. Kiremit rengi ise ev dekorasyonunda özellikle siyah , gri ve beyaz renk tonlarının kullanıldığı ortamları renklendirmek için kullanılır.   Özellikle bu renk bir koltuk takımına sahipseniz misafirleriniz gözlerini koltuk takımlarınızdan alamayacaktır. Fakat kullanılan renklerin birbiri ile uyumlu olması gerekir. Ayrıca alınan mobilyanın fiyatını düşünmeniz gerektiği için satın almadan önce mutlaka her detayı düşünmelisiniz.

Kiremit rengi koltuk takımları seçiminde öncelikle salonunuzun metrekaresi çok önemlidir. Nedeni ise genellikle bu koltuk takımları mağazalarda küçük görünebilir fakat evimize ise büyük gelebilir. Yine almadan önce temizliği, kullanımı gibi konular hakkında detaylı bilgileri bilmeniz çok faydalı olacaktır.

Kiremit Rengi Koltuk Takımı Kanepeler

Kiremit Rengi Koltuk Takımları Kombini Uyumlu Renkler **2021 Salon Dekorasyonu
Kiremit Rengi Koltuk Takımı Kanepeler

Kiremit rengi koltuk takımları kanepeler evinize harika bir enk katacaktır. Özellikle bu kanepelerinizi kahverengi berjer ve vizon renkli halı ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Yine salonunuzda kahverengi fon perde ile de tamamlayabilirsiniz. Duvar boyası olarak ise antrasit gri renkli duvar boyası kullanabilirsiniz. Genellikle bu renk koltuk takımlarına uyumlu olabilecek renkler gri- yeşil- kahverengi- vizon renkleridir.

 

 

Koltuk Takımı Seçimi Nasıl Olmalı?

Kiremit Rengi Koltuk Takımları Kombini Uyumlu Renkler **2021 Salon Dekorasyonu
Koltuk Takımı Seçimi Nasıl Olmalı

Koltuk takımı seçimi nasıl olmalı sorusundan önce satın alacağınız koltuk takımının evinizin salonuna uygun olup olmadığının belirlenmesidir. Ayrıca koltuk takımın satın alırken uyumlu diğer aksesuarları da belirlemeniz gerekmektedir. Kiremit rengi koltuk takımını seçerken halı ve duvar rengine dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca koltukta yer alan yastıklara kadar çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Kiremit rengi koltuk kombini oluşturmak için renkler çok önemlidir. Uyumlu renkleri seçmelisiniz.  Yukarıda da uyumlu renkler hakkında konuşmuştuk. Özellikle bu rengin kahverengi, vizon, gri, yeşil renkleriyle çok uyumlu olduğu bilinmektedir. Bu renkleri duvarda, halıda, yastıklarda rahatça kullanabilirsiniz. Böylelikle salonunuz çok uyumlu hale gelecektir.