Ana sayfa Bahçe Dekorasyonu Kış Bahçesi Dekorasyonu 2019

Kış Bahçesi Dekorasyonu 2019

250
0
kış bahçesine hazırlık

Tabii ışığın aydınlattığı havası bol alanlar huzur veren bir atmosfere sahiptir.
Yaz kış demeden güneşin tadını çıkarmak isteyenler için kuşkusuz analiz eder bitmiyor! Mükemmel kış bahçesi modellerini derlediğimiz bu yazımızda birbirinden güzel ve kullanımı kolay misaller bulabilirsiniz.
Farklı stil ve tarzlarda derlediğimiz kış bahçelerinden hangisi ilginizi cezbediyor?
Kış bahçesi önerilerine geçmeden evvel ufak veyahut devasa metrekarelik bölgede sebep bir kış bahçesi kurgulayabileceğinize hüküm sunarak işe başlamanızı öneririz.
Kış bahçesi hazırlıkları için işe koyulmadan evvel bu kısmı hangi gaye ile kullanacağınıza hüküm vermesi yönünden size esin vermesi için önerilerimize göz atmanızı öneririz.

Asimetrik Şemalar
2019 senesinde asimetri devasa ölçekli tabii yerli taşlarla classic deli döşeme üstüne bir aktüelleme yaratmak için hazırlanıyor. Geometrik çizgiler ve sert yüzeyler dikim yolu ile yumuşatıldığından bahçeler daha düşük yapılandırılmış hissedecek ve senelerdir orada olan bir bahçe hissi yaratmak için kenarlar bozuluyor.
Kireç Taşı
Ödüle layık görülen bahçe tasarımlarında parlak beyazdan ziyade henüz sert orta tonlu taşlar bu sene ev bahçesine geri dönecek.
İç dekorasyonda tanınmış olan tabii, sıcak renk paletlerini yansıtan birkaç sene evvelki tipleri.
Ahşap Sistemler

kış bahçesi nasıl yapılır
Yemek kısmı için kalifiye olarak tasarım edilen bu örnekte, ahşap iskeletle doğal dokuların kullanılıyor. Renkli çiçeklerle süsleyici unsurlar unutulmamış.
Teras Kapatma Sistemleri

teras dekorasyonu örnekleri
İhtiyaca göre tavanda da cam tüketimi veyahut perde ile örtme seçeneği yayınlayan teras kapatma sistemleri seçenek edilebilir.
Yemek Yapabileceğiniz Bir Kış Bahçesi
Örneğin yemek yiyebileceğiniz bir kış bahçesi istiyorsak, ihtiyaçlarınıza makul bir masa ve sandalyeleri alanınıza göre seçmeniz gerekiyor.
Eğer 5 çayı için misafirlerinizi kış bahçenizde ağırlamak dilerseniz, bir oturma grubu ve sehpa işinizi görecektir.
Açılır – Kapılır Sistem
Ayrıca kış bahçenizi yaptırırken, açılır kapaklı bir düzenek olmasına çalışın. Yaz aylarında da kolaylıkla kullanabilmeniz için açılır kapaklı düzenek işinize yarayacaktır.
Böylelikle bu kısmı yaz-kış değerlendirmiş bulunursunuz.
Ufak Fakat Ferah
Perdeler ve mobilyalarla sanki bir yemek odasına dönüşen bu örnekte sıcak bir atmosfer hakim ve enfes bahçe görünümü sahip olunan.
Kontrast Renkler

kış bahçesi fikirleri
Malzeme ve renkleri öne çıkaran karşıtlık değerlerin ön tasarıya alındığı bir misal.
Dekoratif Mobilyalar
Bahçenizi güzelleştirecek ve ferah etmenizi sağlayacak birkaç madde henüz mevcuttur.
Dekoratif bir sallanan iskemle eşliğinde kış bahçenize değişik bir hava katabilirsiniz.
Dilerseniz renkli armut koltuklarla henüz keyifli bir hava katabilirsiniz.
Böylelikle kış bahçeniz kışa, misafirlerinize ve ailenize hazır duruma gelmiş olacaktır.
Açık Yaşam
Ödüllü bahçe tasarımcılarına göre, dış mekan yapıları tekilce ortalama yazlık alanınız değil, evinizin bahçesini de kapsamaktadır.
Açık hava mutfakları, yemek pişirmek, yemek inşa etmek ve eğlendirmek için ayrılmış alanlar ile merkezi bir odak durumuna gelmek emeliyle popülerlik kazanmaya devam eder iken, birleşik drenaj, aydınlatma ve ısıtma ile ‘Tak ve Kullan’ tasarımları da bahçe özelliğidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here