Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Küçük Mutfak Dekorasyonu 2021 Yepyeni Dekorasyonlar Mutfak Dekorasyonu

Küçük Mutfak Dekorasyonu 2021 Yepyeni Dekorasyonlar

Küçük Mutfak Dekorasyonu ile ilgili çok güzel bir liste hazırladık. Mutfak dekorasyonu hakkında sizlere güzel resimlerden oluşan örnekler hazırladık. Kadınların evde en çok zaman geçirdikleri odalardan biri hiç şüphesiz mutfaktır. Bu yüzden kendi tarzları doğrultusunda dekore etmek isterler. Farklı dekorasyon fikirleri ile mutfağınızı göz kamaştırıcı bir hale getirebilirsiniz. Eğer aklınıza nasıl yapacağınızla alakalı fikirler gelmiyorsa İnstagram gibi sosyal medya platformlarına göz atabilirsiniz.
Mutfak dekorasyonu fikirlerini en rahat bulabileceğiniz yer Pinterest uygulamasıdır. Birbirinden ilginç örneklere buradan ulaşabilirsiniz. Hem modern hem de daha vintage tarzlarda mutfaklar yapmak isteyenler için birebirdir.
[xyz-ips snippet=”yeni2h2″]

Duvarlarda Tablolar
En basit örnekleri tablolarda görebiliriz. Dekorasyonun en temel parçalarından biri olan tablo mutfak duvarlarınızda kullanarak hoş bir hava katabilirsiniz. Fakat seçim aşamasında meyve, sebze resimlerinin olduğu parçalar seçin ki daha anlamlı olsun. Özellikle salondaki gibi büyük tablolardan ziyade küçük, kare tablolar tercih edebilir, birkaç tane birden kullanıp bir köşe oluşturabilirsiniz.
Renklerin Uyumu
Beyaz mutfak dekorasyonuna örnek bir resim. Birbirinden güzel renkleri bir arada kullanarak farklı bir mutfak dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Bunun için en trend renklere göz atın. Örneğin bir duvarı farklı diğerini farklı kullanabilirsiniz. Genelde fayans kaplı olan mutfaklar bu şekilde çok daha değişik duracaktır. Bir başka öneri ise tüm mutfağı duvar kağıdı ile de kaplayabilirsiniz.
[xyz-ips snippet=”yeni2h3″]

2021 en trend renkleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Beyaz
  • Bej
  • Fil dişi
  • Gri
  • Açıkmavi
  • Lila

Bu tonları seçerken evin geri kalanı ile uyumlu olup olmayacağına siz karar verebilirsiniz. Bu renk örnekleri dekorasyon aşamasında size yardımcı olabilir.

Mutfak Dekorasyonu için kullanabileceğiniz bir tablo daha.Bu tür tabloları ve resim örneklerini internette kolaylıkla bulabilirsiniz.

Pinterestten alınan bir resim ve Küçük Dokunuşlarla Yapılan Mutfak Dekorasyonu kaynak:pinterest.com
Hangi Döneme Ait Bir Mutfak Yapacağınıza Karar Verin
Dekorasyonu yaparken modern mi klasik mi yoksa vintage mı olacak, önce buna karar. Bu şekilde daha rahat hareket edebilirsiniz. Tüm tarzlar farklı modellere sahiptir.
Kendin yap düşüncesi altında el işi farklı dekorasyon ürünleri ortaya çıkarabilir ve mutfağınızda kullanabilirsiniz. Örneğin vintage bir mutfakta danteller çok hoş duracaktır.
Bu tarz modeller nasıl yapılır diye merak ediyorsanız yine internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Dönem mutfaklarına ait çok sayıda örnek bulunmaktadır.

Küçük Dokunuşlarla Yapılan Mutfak Dekorasyonu yazımızı burada sonlandırdık.İnşallah sizlere ilham verebilmişizdir.
İlginizi çekebilir :En Çok Tercih Edilen Mutfak Parke Modelleri ve Renkleri
Bonus:1- Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası İle Boyanmış 30 Salon

2- Duvar Dekorasyon Fikirleri Kendin Yap Önerileri

Add comment