Küçük Ofisler Nasıl Dekore Edilmeli ?

Küçük ofis için yaratıcı dekorasyon fikirleri

Küçük bir ofisiniz var ise ve bir türlü bu ofisinizi nasıl dekore edeceğinize karar veremiyorsanız, birazdan sizler için önereceğimiz birbirinden farklı ofis dekorasyon fikirleri ve örneklerimize göz atabilirsiniz.

Yönetici Ofisi İçin Etkileyici Duvar Dekorasyonları

modern ofis duvar tasarımları

Eğer dikdörtgen bir ofisiniz var ise, öncelikle pencereyi kapatmayacak şekilde bir dizayn yapmalısınız. Böyle bir ortamda odak noktası olarak çalışma masası ve arkasında kalan geniş duvar seçilmeli. Bu duvara göz alıcı bir duvar kağıdı yaptırarak, odaya kişilik kazandırabilirsiniz.

Çatı Katı Ofisi

çatı katı ofis dekorasyonu örnekleri

Eğer evinizin çatı katını küçük bir ofise çevirmek isterseniz, yukarıdaki görselden ilham alabilirsiniz. Görselden de anlaşılacağı üzere mekan eğimli bir tavana sahip olmasına rağmen  ortam son derece ferah , göz estetiğine hitap eden ve oldukça ilgi çekici bir şekilde dizayn edilmiş.

Birleşik Masalar

büro dekorasyon örnekleri

Küçük mekanlarda mobilyaları yerleştirmek biraz sıkıntılı olabilir. Ama bazı küçük dekorasyon hileleri ile mobilyaları rahatlıkla yerleştirip, mekanı daha kullanışlı ve farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Mesela yukarıdaki masa düzeni ele alalım. Dikkat ettiyseniz, 2 masanın tam ortasında paravan yerleştirilmiş. Bu paravan hem iki masayı birbirine birleşikmiş gibi gösteriyor, hem de ofisi ikiye bölmüş gibi bir algı oluşturuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. modern ofis duvar tasarımları Küçük Ofisler Nasıl Dekore Edilmeli ? için yorumda bulun

    Küçük Ofisler Nasıl Dekore Edilmeli ? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Küçük Ofisler Nasıl Dekore Edilmeli ? için ilk yorumu yapabilirsin.