Ana sayfa Diğer Küçük Ofisler Nasıl Dekore Edilmeli ?

Küçük Ofisler Nasıl Dekore Edilmeli ?

335
0
modern ofis duvar tasarımları

Küçük ofis için yaratıcı dekorasyon fikirleri

Küçük bir ofisiniz var ise ve bir türlü bu ofisinizi nasıl dekore edeceğinize karar veremiyorsanız, birazdan sizler için önereceğimiz birbirinden farklı ofis dekorasyon fikirleri ve örneklerimize göz atabilirsiniz.

Yönetici Ofisi İçin Etkileyici Duvar Dekorasyonları

modern ofis duvar tasarımları

Eğer dikdörtgen bir ofisiniz var ise, öncelikle pencereyi kapatmayacak şekilde bir dizayn yapmalısınız. Böyle bir ortamda odak noktası olarak çalışma masası ve arkasında kalan geniş duvar seçilmeli. Bu duvara göz alıcı bir duvar kağıdı yaptırarak, odaya kişilik kazandırabilirsiniz.

Çatı Katı Ofisi

çatı katı ofis dekorasyonu örnekleri

Eğer evinizin çatı katını küçük bir ofise çevirmek isterseniz, yukarıdaki görselden ilham alabilirsiniz. Görselden de anlaşılacağı üzere mekan eğimli bir tavana sahip olmasına rağmen  ortam son derece ferah , göz estetiğine hitap eden ve oldukça ilgi çekici bir şekilde dizayn edilmiş.

Birleşik Masalar

büro dekorasyon örnekleri

Küçük mekanlarda mobilyaları yerleştirmek biraz sıkıntılı olabilir. Ama bazı küçük dekorasyon hileleri ile mobilyaları rahatlıkla yerleştirip, mekanı daha kullanışlı ve farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Mesela yukarıdaki masa düzeni ele alalım. Dikkat ettiyseniz, 2 masanın tam ortasında paravan yerleştirilmiş. Bu paravan hem iki masayı birbirine birleşikmiş gibi gösteriyor, hem de ofisi ikiye bölmüş gibi bir algı oluşturuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here