Ana sayfa Oturma Odası Küçük Yaşam Alanları İçin Kanepe Fikirleri

Küçük Yaşam Alanları İçin Kanepe Fikirleri

151
0
küçük oturma odaları için oturma grupları

Kent kalabalıklaşmaya başladıkça, haneler küçülüyor! Bilhassa yeni uygulanan binalarda ilgi ederseniz metrekareler henüz ufaktır. 
Peki, küçülen hayat alanları için sebep bir çekyat modeli seçmelisiniz? Dar ve küçük alanlara makul mobilya seçmek o kadar da zor değil! Ufak oturma odalarınızı olmasından henüz geniş ve rahat göstermek, doğru bir çekyat seçimi ile sizin elinizde! İşte ufak haneler için çekyat modeli seçerken ilgi faktörüz lüzumlenen birkaç nokta belirledik!
Köşeleri Değerlendirin
Konforlu görünümleri ile kalbimizi fetheden köşe koltuklar ufak haneler için değer biçilemez! Yerden tasarruf sağlarken, çoktan oturma kısmı gerçekleştiren köşe koltuklar, ölü köşelerinizi size geri kazandıracaktır. 
Özellikle alçak tasarımlı, henüz pufuduk görüntülü mini köşe takımları salonunuza olmasından henüz konforlu bir manzara ekleyecektir. 
Konforlu ve derli toplu bir oturma odası dekorasyonu için çekyat modeli seçerken, ilk olarak alanınızı hesaplamanızda fayda var. 
Metrekare olarak küçük alanları biraz henüz geniş göstermek için siz de köşe koltuk modeli seçenek edebilirsiniz.
Açık Renkler Kullanın
Kanepe takımı seçerken renklere ve başka mobilyalarla olan uyumuna kesinlikle ilgi edin. 
Salon yeteri kadar dar bir alana sahip ise, koyu renkler kısmı henüz boğucu ve küçük gösterecektir. 
Bu yüzden ufak hayat alanları için çekyat bakarken, açık gri, krem, beyaz gibi açık renk tonlarını seçenek edin. 
Şu bulguyu de unutmayalım, birbirine ahenkli tarzlarda mobilyalar olursa, başka bir deyişle çağdaş bir çekyat ile çağdaş bir sehpa gibi aynısı stile sahip mobilyalar hayat bölgesine henüz derli toplu bir manzara verir.
Misafiri Noksan Olmayan Evler
Misafir ağırlamayı sevenlerden misiniz? Evinizin ufak olması, konuk ağırlamanıza mani değil! İhtiyaç duyduğunuz tek şey yatak olabilen bir çekyat modeli. Son zaman ilerleyen teknoloji ve beğeniler harmanlanarak meydana hayatımızı basitleştiren henüz kolay mobilyalar çıkmaya başladı. 
Çekyat kanepeler de bu mobilyalardan biri. Rahatlığından ve şıklığından taviz vermeyen kanepe kanepeler oturma odanızı süslerken, ilave olarak uyku kısmı sağlayacaktır. 
“Televizyonun karşısında şu şekilde bir uzanayım” keyfinizi destekleyen yataklı çekyat desenleri bu arada yatılı misafirlerinizi de kendisi yatağında gibi ferah hissettirebilirsiniz.
Kutu Gibi Hanelere Minimalist Yaklaşım
Küçük salonların kurtarıcı parçası minimalist kanepeler! Devasa koltuk takımlarından, geniş çekyat takımlarından ziyade, daha fazla ufak ve kullanımı kolay çekyat çeşitlerini seçenek etmenizde fayda var. 
Eskiden salon salomanje hanelere geniş oturma kümeleri seçilirdi, şimdilerde ise haneler kutu gibi epey mobilyaların ölçüleri de küçülmeye başladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here