Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Kum Beji Nasıl Elde Edilir? Hangi Renkler Karıştırılmalı? **2021 Diğer

Kum Beji Nasıl Elde Edilir? Hangi Renkler Karıştırılmalı? **2021

Kum beji nasıl elde edilir yada kum beji rengi hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda paylaşacağız. Kum beji rengi duvar boyası en popüler duvar boyasıdır.

Kum beji nasıl elde edilir yada kum beji rengi hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda paylaşacağız. Kum beji rengi duvar boyası en popüler duvar boyasıdır. Özellikle açık tonu evlerimizde en çok kullandığımız duvar boyasıdır. Peki bu duvar boyasının nasıl oluştuğunu, hangi renklerle karıştırılarak oluştuğunu biliyor musunuz? Peki neden bu duvar boyası en çok tercih edilen boyalar arasındadır? Çünkü bu duvar boyası evinizi daha ferah ve aydınlık gösterecektir. Ayrıca bu renk tüm mobilyalarınızla uyumlu olabilecek bir renktir.

Kum Beji Rengi İçin Hangi Renkler Karıştırılmalıdır?

Kum Beji Nasıl Elde Edilir? Hangi Renkler Karıştırılmalı? **2021 Diğer

Kum beji rengi elde etmek için elimde üç renk olması gerekir. Bu renkler kahverengi, az sarı ve beyaz renkleridir. Bu renkleri karıştırdığımız zaman bej rengini elde etmiş oluruz. Özellikle büyük marka boya firmaları bu boya rengini çok satarlar. Şimdi sizlere bu boya firmalarının renk kodları hakkında da bilgi vereceğiz. Boya rengi seçerken renk kartelalarını detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca evinizde yer alan mobilya renkleri de boya seçiminde önemli bir kriter olmalıdır. Çünkü mobilyalarımızın duvar boyamızla uyumlu olmasını isteriz. Eğer kendiniz kararsız kalırsanız mutlaka firma yetkilerine danışarak, evinizin durumunu anlatarak onlardan yardım isteyebilirsiniz. Dyo kum beji renk kodu 0355 tir. Çakıl taşı rengi ile boyanmış 30 salon örneği yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.