Ana sayfa Oturma Odası Kum Beji Renk Tonları İle Yapılmış Dekorasyon Örnekleri

Kum Beji Renk Tonları İle Yapılmış Dekorasyon Örnekleri

86
0
kum beji rengi duvar boyası
kum beji rengi duvar boyası

Kum beji rengi ev dekorasyonunda çok tercih edilen ve hiç modası geçmeyen renk tonları arasındadır. Markası, fiyatı ve renk tonu bakımından her zevke ve bütçeye uygun bu harika renkler ile evinizin görünümüne ferahlık ve sadelik katabilirsiniz. Kum beji rengi dekorasyonlar genel olarak oturma odası ve salonlarda kullanılmaktadır.

Islak Kum Beji Rengi İle Yapılan Dekorasyonları

Islak kum beji rengi diğer tonlara göre daha koyu bir tondur. Eğer oturma odası ve salon gibi odalarda kullanacaksanız oturma grubunuzun da kahverengi ve siyah gibi koyu renklerde kapalı tonlarda kombine etmelisiniz. Önceden ahşap görünümlü mutfak dolaplarında tercih edilirken şimdilerde ise özellikle çocuklu aileler için koyu renkte olmasından dolayı oturma odası ve salonlarda daha çok tercih edilir oldu.

kum beji rengi duvar boyası
kum beji rengi duvar boyası

Açık Kum Beji Rengi İle Yapılan Dekorasyonlar

Açık kum beji rengi adından da anlaşılacağı üzere diğer renklere nazaran parlak ve açık tondadır. Özellikle oturma odası ve salonlarda açık renkte mobilyalar ile kombine edildiğinde berrak bir görünüm verecektir. Çocuk ve genç odalarında bu renk pek tercih edilmemektedir.

Açık kum beji rengi dekorasyon
açık kum beji dekorasyonu

Kum beji rengi boya hemen hemen birçok renk ile uyumlu olması ile birlikte 2019 yılının yine trendde olan renkleri arasındadır. Galerimize göz atarak bu renk ile yapılmış birçok dekorasyon modelleri hakkında geniş bilgiye sahip olabilir ayrıca dekorasyonda kum beji rengi kullanımı ile ilgili yazımıza bakarak renk hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kum Beji Renk Örnekleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here