Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Marshall Rank Kataloğu ve Marshall 2021 Yılı Rengi Diğer

Marshall Rank Kataloğu ve Marshall 2021 Yılı Rengi

Marshall renk kataloğu en kaliteli renklerle doludur. Marshall 2020 yılının rengi nedir? Evlerimizde en fazla kullanılan ve kalitesi belli olan bir boya firmasıdır. Bildiğiniz üzere her boya firmasının bir renk kataloğu vardır. Fakat Marshall boya renk kataloğunda istediğiniz renkleri çok kolayca bulabilir ve evinizde,iş yerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her yıl insanların ev dekorasyonlarında kullandıkları boya tercihleri değişebilmektedir. Örneğin çakıl taşı rengi duvar boyası çok beğenilen boyalar arasında yerini almıştır. Bunun yanı sıra kum beji ve bej rengi boyalarda fazla tercih edilen boyalar arasında yer almaktadır. Sizler için Marshall boya renk kataloğunu araştırdık. Şimdi 2020 kataloğunda hangi renkler var. Bir bakalım.

Marshall Boya Renk Kataloğu 2020

Marshall Rank Kataloğu ve Marshall 2021 Yılı Rengi Diğer
Marshall boya renk kataloğuna baktığımız zaman renklerin çeşit çeşit tonları olduğunu görüyoruz. Renk tonlarının fazla olması duvarımıza en uygun rengi bulmamızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca kaliteli boya olması nedeniyle duvarlarımızı çok rahat şekilde boyayabileceğiz. Marshall boyanın kendi sitesine girip renkleri ve sizler için fikir oluşturabilecek boyaları görebilirsiniz.
Marshall renk kataloğuna ulaşmak için tıklayınız.
Marshall ilham alacağınız boya fikirlerine ulaşmak için tıklayınız.
İlham sayfasında sizler için yatak odası,salon,mutfak,çocuk odası boya fikirlerini ve resimlerini bulabilirsiniz.

En çok kullanılan Marshall Boya Renkleri 

Marshall 2020 yılının rengi Sakin Şafaktır. Yumuşak kumsu tonlar salonlarınızı süsleyecektir. Bilgiyi bu sayfadan okuyabilirsiniz.

 1. Kum Beji Rengi Duvar Boyası
 2. Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası
 3. Fildişi Rengi Duvar Boyası
 4. Lületaşı Rengi Duvar Boyası
 5. Meltem Rengi Duvar Boyası
 6. Deniz Kabuğu Rengi Duvar Boyası
 7. Mercan Rengi Duvar Boyası
 8. Antrasit Rengi Duvar Boyası
 9. Buz Beyazı Rengi Duvar Boyası
 10. Şampanya Rengi Duvar Boyası

Şampanya iç cephe duvar boyası ise en fazla kullandığımız boyalardan bir tanesidir.

Antrasit iç cephe duvar boyası sayesinde mobilyalarınız bir adım önde görünecektir.

Kum beji iç cephe boyasını ülkemizde bilmeyen yoktur galiba. En fazla kullanılan ve tercih edilen bir boyadır.

Lüle taşı rengi de sade ve şık bir tasarımı size sunar. Sadelik ve şıklık için lüle taşı iç cephe boyasını tercih edebilirsiniz.

Meltem taşı duvar boyası ile sade ve şık bir salona sahip olmanız sizin elinizde.

Mercan renkli iç cephe boyası ile salonlarınızı ve oturma odalarınızı modern bir hale getirebilir tablolarınızı ve mobilyalarınızı öne çıkarabilirsiniz.
2020 yılının Marshall Rengi Sakin Şafak olduğunu yazmıştık. Bu renk ile evinizde mükemmel ortam yaratabilirsiniz. Renk kataloğunda istediğiniz renkleri bulmak ve kullanmak her zaman daha avantajlıdır. Yukarıda en fazla kullanılan boya renklerini yazdık. Bunun dışında salon ve odalarda iki farklı renkte kullanılabiliyor. İki renk kullanılırken renklerin uyumuna dikkat edilmesi gerekmektedir.
Yatak odası için en çok kullanılan boyalar hangileridir?

 • Krem rengi,
 • Sarı tonları,
 • Açık mavi ve bebe mavisi,
 • Fuşyanın çok açık tonları ile pastel renk tonları

Salon ve oturma odası için en çok kullanılan boyalar hangileridir?
Salonlar eğer küçükse açık renkler , büyük ise koyu renklerin kullanıldığını görüyoruz. Genellikle salonlarda kum beji,çakıl taşı rengi,şampanya renginin daha çok kullanıldığını görüyoruz. 2020 yılında ise Marshall’ın Sakin Şafak rengi favori renkler arasına girecektir.
Bu yazımızda 2020 yılı Marshall Boya Renkleri ile bilgi vermeye çalıştık. 2020 yılının Sakin Şafak rengi olduğunu gördük. Sizlerinde bu boya firmasının beğendiğiniz renkleri varsa yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.