Ana sayfa Banyo Dekorasyonu Modern Banyolar İçin Kombine Duş Sistemleri

Modern Banyolar İçin Kombine Duş Sistemleri

203
0
banyo kombine duş modelleri

Kombine duş sistemi adını belki de bir çoğunuz ilk kez sayfalarımızda duyuyorsunuz, çünkü yeniden sizler için en yeni dekorasyon uygulamalarını dekor eviniz olarak ayağınıza getiriyor.
Şimdi sizlere tanıtacağımız toplu duş sistemleri vasıtası ile bundan sonra duşakabininiz için bir raf aramak mecburiyetinde kalmayacaksınız.
Efendim banyolarda, henüz doğrusu duş kısmındaki raflar defa ehemmiyetlidir, hem de burada ki raf uygulamalarını elzem olarak nitelendirebiliriz.

banyo kombine duş modelleri
Çünkü genel manada duşta kullandığımız derhal her şey bu raflar üstün dekonumunu alır.  Şampuanlar, beden kremleri, lifler vesaire.
Ancak buraya aldığımız her rafın ömrü, sürekli su ve nem altında olan bu alanın yapısı dolayısı ile kısa gerçekleşir.
Metal raflar hızlıca korozyona uğrar, ahşap raflar kararma ve şişme yapar.
Dolayısı ise belirli sürelerle yeni raflar alıp, duşakabinimize monte etmek mecburiyetinde kalırız.
Bir de yeni aldığımız rafın delikleri külüstür raflar için delinen yerler ise uyuşmazsa seyreyleyin tantanayı.
Hooop yeni bir delik henüz 🙂 Bu vaziyet sebebinden, banyo duvarlarında banyo süzgecinden daha fazla deliği olan banyolar gördük 🙂
Sadede ileri ki olursak, toplu duş sistemleri ile bütün bu sorunlarınız nihai buluyor, 3 mm akrilik levha üstüne kalıpla yapılan bu ürünün korosyona uğraması, paslanması, kararması ya da şişmesi olası değil.
Üstelik üstünde banyo yapar iken gereksiniminiz olacak birçok şey sahip olunan.  Duş paneli üstünde tepe duşu, aynası, armatürü, şampuan ve sıvı sabunluğu, lif askısı gibi.
Eğer banyolarınıza bir sürpriz inşa etmek geçiyorsa aklınızdan bu şık ürünleri banyonuza armağan etmenizi öneririz.
Kombine duş sistemelerin banyonuza nasıl bir işlevsellik ve görsellik katacağını görmek adına aşağıda derlemiş olduğumuz galeriye göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here