Ana sayfa Diğer Modern Cam Lavabo Modelleri

Modern Cam Lavabo Modelleri

339
0

Banyo ve lavabolarımızda kullandığımız lavabolar, nihai dönemlerde birbirinden dikkat çekici ve ekstrem desenleri ile bilhassa büro, cafe ve lokanta dekorasyonlarında sık sık karşımıza geliyor.
Harika tasarımları ile sanki göz dolduran bu desenleri gördüğümüzde bizler de hanelerimizde bu modellere yer vermeyi fikir ediniyor, banyo ve lavabolarımızın da hanemizin bir parçası olduğunu bir sefer henüz hatırlıyoruz.
Özellikle bayanlar doğrulusunda daha fazla rağbet gören lavabo desenleri, görülmemiş tasarımları ile banyo ve tuvaletlerimize ayrı bir güzellik katıyor.

Lavabo modellerinde nihai birkaç senedir öne çıkan cam lavabo desenleri ise kuşkusuz ki başka standart lavaboların oldukça konumunu almış gibi gözüküyor.
Bu yazımızda en şık ve trend cam lavabo modellerini sizlerle paylaşmak ve size esin verecek fikirlere değinmek istiyoruz.
İşte, hepsi birbirinden çekici, kendinizi henüz iyi hissetmenize yardımcı olacak cam lavabo desenleri listemiz:
Çiçek motifli cam lavabo modelleri:

Gül, papatya, menekşe gibi değişik çiçek modelleri ile bezenmiş olan çiçek motifli cam lavabolar; en fazla seçenek edilen ve en beğenilen cam lavabolar listemizde ilk başta yer alıyor.
Son derece iç açıcı olan bu modeller, kendinizi bir çiçek bahçesinde gibi hissetmenizi sağlıyor.
Özellikle country tasarımla döşenmiş hanelerle birebir ahenkli olan bu modeller, sanki görenlerin içini açıyor.
Dekorasyonunuzda çiçekli obje ve aksesuarlar kullanmaktan hoşlanıyorsanız, çiçek motifli cam lavabo modellerine bir bahtverebilirsiniz.

Çanak şeklindeki cam lavabo modelleri:

Çanak şeklinde geliştirilen, ufak banyo ve tuvaletler içerisinde eşi benzeri olmayan bir model olan bu lavabolar, hem çok az bir yer kaplıyor hatta şirin mi şirin gözüküyor.
Altın sarısı, gümüş, pembe, kırmızı gibi birçok rengi tespit edilen çanak cam lavabo modellerinden birini seçenek ederek, şık bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Dantel işlemeli cam lavabo modelleri:

Bayanların dantel tutkusunun farkında olan tasarımcılar doğrulusunda hazırlanan dantel işlemeli cam lavabo desenleri, lavaboları yine yorumlayarak, lavabolara olan bakış açınızın değişmesini sağlıyor.
Hayal gücünüzün hudutlarını zorlayan bu modeller, moda ve dekorasyonda asla sınır bulunmadığını bir sefer henüz gözler önüne seriyor.
Biraz farklı ve abiye bir lavabo modeli arayışındaysanız, tercihinizi dantel işlemeli cam lavabolardan yana kullanabilmeniz mümkün.
Akvaryum şeklindeki cam lavabo modelleri:

Sınırları biraz henüz zorlayan ve imkansıza inanmayan şahıslar içerisinde itinayla geliştirilen akvaryum şekilli cam lavabolar, banyonuzu tek bir dokunuşla renklendiriyor.
Adeta etrafına enerji ve pozitivizm yayan bu modeller, en fazla satan cam lavabo desenleri arasında yer almakta.
Şimdiden eğlenceli alışverişler diliyoruz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here