Ana sayfa Oturma Odası Modern Oturma Odası Asma Tavan Modelleri

Modern Oturma Odası Asma Tavan Modelleri

185
0

Trend Asma Tavan Modelleri
Oturma Odası Asma Tavan Tasarımları Çağdaş Alçı Tavan Fotoğrafları Led Işıklı Asma Tavan Alçıpan Asma Tavan Örnekleri

Seneler geçse de üzerinden başka bütün dekorasyon uygulamalarının bulunduğu gibi asman dekorasyonlarının modası geçmeyecek gibi gözüküyor dostlar. 
Modern Oturma Odası Asma Tavan Tasarımları
Örneğin bu sayfamızda çağdaş dekorasyon anlayışlarından hoşlanan, çağdaş dekorasyonu benimseyen okurlarımızın, yeniden çağdaş tarzlarda dekore ettikleri oturma odalarına defa yakışacağını düşündüğümüz asma tavan modellerine göz atıyor, tatmin ve bilgilerinize sunuyoruz.
Dolayısı ile bu sayfada olup da modernist dekorasyon yanlısı olan arkadaşlarımızın burada görecekleri örneklere bayılacağını fikir ediniyor ve zaman kaybetmeden bu süsleyici tavanlar ile ilgili sizi bilgilendirmeye başlıyoruz…
Rengarenk Asma Tavan Modelleri
İşte sizlere şok eden, göz kamaştıran bir misal 🙂 Şayet oturma odalarınızda biraz renk görmek istiyorsak bu asma tavan planımı tamda size göre. 
Geniş bir havuz içinde kırmızı bir daire ve o dairenin içerisinde bir daire daha… Fakat seçilen renkler ve led ışık programları olmasa belki de bu dizayn o kadar da dikkat çekici olmayacak…
Sıradışı Asma Tavan Şekilleri
Renkli ve değişik tasarımlardan hoşlanan okurlarımız için göz zevklerine hitap edecek modellere göz atmaya devam ediyoruz. 
Bu kez tavandan başlayıp duvara kadar masalımsı bir ırmak gibi devam hem enteresan, hemde bir o kadar etkileyici bir dizayn görüyoruz. 
Nehir olayının kıyıları yeniden olması gerektiği gibi Led ışıklar ile sonuçlanmış. 
Süslemenin ana rengi ise nihai zamanların trend yatak odası duvar renkleri arasında konumunu alan lila tonlarından seçilmiş.
Yeni Moda Alçıpan Tavan Tasarımları
Buyurun buradan yakın 🙂 Alçıpanın dekorasyon için yer almaz bir nimet olduğunu belirtirken abartmıyorduk herhalde… İşte sizlere bu vaziyeti ispatlarcasına geliştirilmiş bir tavan örneği… Sıradanlıktan uzak, abartısız fakat iddialı bir oturma odası asma tavan modeli. 
Burada tabi ki ilk göze çarpan zigzag şeklinde ki tavan planımı. 
Fakat tavanın havuz kısmındaki led ışıklar ile aynısı renkteki ara ışıklarda ince bir ayrıntı olduğu halde genel tasarıma artı kıymetler katıyor…
Duvar Renkleri ile Ahenkli Asma Tavan Görselleri
Yine güzel ve enteresan şekilli bir asma tavan tasarımı… Bebek mavisi duvarlar ve odanın genel dekorasyon seçimi ile müzikal bir ahenk içinde. 
Sert köşeli hatlar ile iç içe geçmeli tavan yapısı çağdaş ve ananesel stilin harmanlandığı bu oda için epey en uygun bir seçenek olmuş.
Son Moda Tavan Dekorasyonları
Bu asma tavanı yapmış usta kör oldu 🙂 Şakası bir yana gerçekten devasa bir emek harcandığı her halinden belli olan bir dizayn. 
Kırık beyaz rengi duvarların dinginliğine eklenmesi lüzumlenen bir odak noktası olarak lüzum planımı, lüzum başak sarısı renk tonu ile hem abiye hatta damaklarda değişik tatlar bırakan bir asma tavan modeli…
TV-Duvar Birimi ile Tümleşik Asma Tavanlar
Bu tarz tasarımlar bilhassa çağdaş dekorasyon tarzları arasında en tutulan dekorasyon trendleri olarak gözüküyor. Üstelik alçıpandan uygulanan böyle tavan ve tümleşik duvar birimi desenleri gün be gün yenileniyor ve henüz güzel tasarımlar ile karşımıza çıkıyorlar. 
Yukarıda görüldüğü model de tam söz ettiğimiz gibi bişi 🙂 Odanın iki yanın için düşünülmüş. 
Bir yönüne televizyon birleşik edilirken, başka doğrultu tablo için şık bir raf oluşturmuş.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here