Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Modern Salon Süsleri ve Aksesuarları **2021 Salon Dekorasyonu

Modern Salon Süsleri ve Aksesuarları **2021

Modern salon süsleri sayesinde salonunuza şıklık katmak tamamen sizin ellerinizde. Salonunuzda kullanacağınız modern salon aksesuarlarını misafirleriniz göreceği için bu alanda kullanacağınız objeler ve dekoratif ürünler çok önemlidir. Salon süsleri içerisinde neler olabilir? En başta vazolar akla gelir ama benim için en önemli dekoratif ürün saatlerdir. Örneğin içi boş duvar saatleri salonunuza mükemmel bir hava katacaktır. Bunun dışında aynalar, kanvas tablolar ve dekoratif süsler de çok önemli objelerdir.

Yine bu saydıklarımızın yanında mumluklar, kaseler, gondollar ve biblolarda şıklık için önemli dekoratif ürünlerdir. Bunların seçimine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Genellikle bu ürünler set olarak satılmaktadır ama sizlere tavsiyem salonunuzda bulunan mobilyalara ve duvar renginize göre seçimler yapmanızdır. Örneğin spor bir oturma grubuna sahipseniz klasik dekoratif ürünler aldığınızda salonunuzda çokta hoş durmayacaktır.

Salon Süsleri Aksesuarları Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Modern Salon Süsleri ve Aksesuarları **2021 Salon Dekorasyonu

Modern salon süsleri seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Şimdi bu önemli noktalara değinelim.

  1. Küçük bir salonunuz varsa salon aksesuar sayısını az tutmak önemlidir.
  2. Büyük salonlarda ise çeşitliliği artırabilirsiniz.
  3. Açık renk mobilyalarınız varsa alacağınız tüm aksesuarlar bir uyum içerisinde görünecektir.
  4. Tam tersi koyu renk mobilyalarınız varsa açık renk aksesuarlar kullanmalısınız.
  5. Şömineniz varsa mumluklardan asla vazgeçmemelisiniz.

En başta da söylediğimiz gibi evinizin salonuna özgü salon süslerinizi satın alıp kullanmanızı tavsiye ederiz. Süs eşyaları, ev aksesuarları, salon setleri arıyorsanız bir çok ürün sizleri bekliyor olacak. Resimlerden evinize uygun olanları seçebilirsiniz.