Ana sayfa Yemek Odası Mondi Castello Yemek Odası Fiyatı

Mondi Castello Yemek Odası Fiyatı

223
0
mondi kampanyalı yemek odaları castello

Yemek davetlerinizi eşsiz bir zarafete kavuşturacak olan Mondi‘nin yeni sezon yemek odası takımları arasında yer alan Castello Yemek Odası Takımını gördünüz mü ? Eğer henüz görmediyseniz, ya da duyumda yakından inceleme şansını bulmadıysanız, üzülmeyin. Biz siz sevgili takipçilerimiz için 2019 Mondi yemek odası Castello ‘yu inceledik.

Moda ve Trendin Buluştuğu Nokta Castello Yemek Odası Takımı

mondi castello yemek odası takımı

İster ailenizle birlikte günlük akşam yemeklerinde olsun, ister özel bir günde sevdiklerinizle birlikte buluşacağınız bir akşam yemeği olsun, tüm akşam yemeklerinizi nezih bir ortamda yemenin tadına varmanıza eşlik edecek olan Castello yemek odası takımı, evinizin yemek alanına çok yakışacak.

Mondi mobilyanın yeni gözdesi olan bu yemek odası takımını yakından incelediğimizde öncelikle günümüzün moda trendini, zarif bir şekilde gold rengin zenginliği ile takımı oluşturan ünitelere yansıttığını görmekteyiz. Çağdaş ve lüks çizgi aynı anda yemek mekanlarına yansıtmak isteyenler için dekoratif altın renk süsleri, fitil, özel tasarımlı püsküllü kulp uygulamaları zarif bir şekilde mobilyanın ünitelerine yansıtılmış.

mondi kampanyalı yemek odaları castello

Ünitelerde uygulanan yüksek torna ayak uygulamaları ise bir taraftan evinizin dizaynına renk katarken, bir taraftan da mekanın çizgisine modern avangart görünümü kazandırıyor. Görselliği ve şıklığı yanı sıra yüksek ayak uygulaması sayesinde de temizlik işini kolaylaştırıyor.

Mondi Castello Yemek Odası Takımın Özellikleri

mondi yemek odası takımı fiyatları castello

Görselliği ve estetiği ile göz dolduran Mondi Castello yemek odasının diğer özellikleri arasında ise şunları söyleyebiliriz.

Yemek masası açılıp kapanabilir özelliğe sahip. Aynı zamanda çatal bıçak bölmesi yer almaktadır. E1 standartlarında malzeme tercih edilmiş. Sağlığa zarar verilmeyen ahşap tercih edilmiştir. Vitrin ve gümüşlükte temperli cam sistemi kullanılmıştır. Yemek odası takımına estetik katan son bir ayrıntı ise aydınlatma sistemdir.

Mondi Castello Yemek Odası Fiyatı ?

2019 mondi yemek odası takımı modelleri castello

Göz estetiğine hitap eden, duruşu ve zarafeti ile yaşam alanlarımıza modern avangard çizgisini yansıtacak olan bu takımın fiyatı, nedir diye soracak olursanız, hemen fiyat konusunda küçük bir ayrıntı paylaşalım. Yeni sezon ürünleri arasında yer alan bu yemek odası takımı şuan için kampanya da olup, şuan için fiyatı ; 5.699,00 TL.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here