Ana sayfa Ev Tekstili Mondi Halı Laura Serisi

Mondi Halı Laura Serisi

180
0

Rahatlığı Therapist’ten Teknolojisi Mondi’den ! Evinizi sıcak tutacak, ayak sağlığınızı koruyacak olan yeni sezon Mondi halı modellerini sizler için inceledik.

Mobilya alanında olduğu kadar ev tekstil ürünlerinde de varlığını gösteren Mondi, yeni yıla yepyeni halı koleksiyonu ile ” merhaba” dedi. Bir taraftan sıcacık yuvalara, biraz daha sıcaklık katmak adına, bir taraftan da yaşam alanlarının çizgisine renk katmak adına Laura Halı Serisini , uygun fiyatlar ile sevgili müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Zeminlere Çağdaş Bir Dokunuş

Kış ev dekorasyonunun vazgeçilmez unsurları arasında yer alan halılar, bir taraftan zemin dekorasyonuna estetik katarken, bir taraftan da birbirinden farklı desen ve renkler ile mekana sıcaklık katıyor.

Kampanyalı Mondi Halıları

Mondi kısa bir süre önce halı koleksiyonu Laura Serisi ile güncellerken, müşterilerin alım gücünü düşünerek de oldukça fiyatları makul seviyelerde tutmaya da gayet ediyor.

Laura Serisi

Birazdan aşağıdaki galeriye göz attığınızda bu seride yer alan halı desenlerin, çağdaş çizgiye hakim olduğunu, renk seçimleri ile mekana ferahlık verdiğini göreceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here