Ana sayfa Salon Dekorasyonu Mondi Helen Koltuk Takımı ve Fiyatı

Mondi Helen Koltuk Takımı ve Fiyatı

223
0
mondi helen koltuk takımı ve fiyatı

Salonlarınıza çok yakışacak yeni sezon Mondi koltuk takımlarını görmelisiniz !

Her biri farklı çizgilerde dizayn edilmiş bu koltuk takımları, yaşam alanlarınızın ambiyansını değiştiremeye aday. Şuan için mevcut olan koltuk takımlarınız size ilk günkü gibi göz estetiğine hitap ettiğini düşünmüyorsanız, ilk fırsatta salonunuzu yeni bir çizgiye kavuşturmak istiyorsanız, isterseniz en kısa zamanda size en yakın bir Mondi mağazasına uğrayın, deriz.

Yeni Sezon Mondi Koltuk Takımları

Günümüzün trendi yaşam alanlarınıza kusursuz bir şekilde evinize yansıtmak için Mondi 2019 oturma grupları arasında yer alan ve şu an için kampanya dahilinde bulunan Helen koltuk takımı, Castello koltuk takımı, İndigo koltuk takımı, Merlin S koltuk takımı ve diğer ürünleri en kısa zamanda incelemenizi tavsiye ederiz.

Helen Koltuk Takımı

mondi helen koltuk takımı ve fiyatı

Sevgili arkadaşlar hazır buraya kadar gelip, konumuza göz atmaya başlamışken gelin birlikte Mondi Helen koltuk takımını yakından inceleyelim.

Avangart ve klasiğin modern uyumunu oluşturan bu takım, salonlarınızın ambiyansını değiştirmeye dünden hazır. Ürüne göz alıcı bir gözle baktığımız zaman sırt ve kol yanlarında çektirme düğme uygulamasını görmekteyiz.

kampanyalı koltuk takımları mondi

Altın varak geçişli ahşap klapa, lükens yüksek ayaklar, özel taş baskılı kumaş ayrıntıları, koltuk takımını elegan gösteren ayrıntılar arasında yer almakta. Elegan çizgiye zariflik katan diğer ayrıntılar arasında ise mermer desen, dekoratif kırlent uygulamalarını gösterebiliriz.

mondi 2019 koltuk takımı modelleri

Yaşam alanlarınızın salon bölümüne ince bir dokunuş yaparak, zarif ve elegan gösterecek olan Mondi Helen koltuk takımı fiyatına gelecek olursak ;

2019 mondi koltuk takımları helen

1 tane üçlü , 1 tane ikili , 2 tane de berjerden oluşan takımın fiyatı kısa bir süreliğine 7,528,00 . Eğer tercihinizi 2 tane üçlü ve 2 tane ikili koltuktan yana kullanırsanız, bu sefer ödeyeceğiniz tutar, 7.890,00

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here