Ana sayfa Oturma Odası Mondi Story Köşe Takımı ve Fiyatı

Mondi Story Köşe Takımı ve Fiyatı

135
0
mondi 2019 köşe takımı fiyatları story köşe takımı

Mondi’den kaçırılmayacak büyük fırsatlar ! Şimdilerde yepyeni bir köşe takımı ile yaşam alanlarının oturma odasını veya salonunu yeni bir çizgiye kavuşturmak isteyenler yeni sezon Mondi köşe takımı modelleri ve fiyatlarını incelmeden son kararınızı vermeyin. Çünkü şuan yeni sezon Mondi ürünlerinin bir çoğu kampanya dahilinde.

İster evlilik hazırlığı içinde olun, isterseniz de yeni bir eve taşınma telaşında olun. Mevcut evinizin yada yeni evinizin çizgisine yakışacak, sıcacık yuvalarınıza konforu ve rahatlığı sunacak olan 2019 köşe koltuk takımları, uygun fiyatlarda Mondi de sizleri bekliyor.

Story Köşe Takımı / Mondi Mobilya

mondi 2019 köşe takımı fiyatları story köşe takımı

Rahatına ve konforunu düşkün olanlar için modern çizgilerin hakim olduğu Mondi Story Köşe Takımı tam sizlik diyebiliriz. Diyelim ki odanız dar veyahut küçük bir mekana sahipsiniz. Bu mekana işlevsellik kazandırmak için Story uzanmalı köşe takımını tercih edebilirsiniz.

2019 mondi köşe takımları story köşe takımı

Rahat ve çağdaş çizgiler ile dizayn edilmiş olan bu takımda nubuk tarzı kumaş tercih edilmiş. Sırta uygulanan çektirme düğmesi ise modele farklı bir ambiyans katmış. Görsel estetiğini tamamlayan ince küt kollar, açılı ayak uygulamaları ise, köşe takımının albenisini artıran ayrıntılar arasında yer almakta.

mondi story köşe takımı

Gelelim, işin ekonomik boyutta. Yeni sezon ürünleri arasında görücüye çıkan Mondi Story Köşe Takımı Fiyatı şuan için 2.234,00 . Fiyatlarda her an değişiklik olacağını unutmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here