Ana sayfa Oturma Odası Mondi Story V Köşe Takımı Fiyatı

Mondi Story V Köşe Takımı Fiyatı

234
0

Sıcacık yuvanıza konforu ve rahatlığı sağlayacak olan yepyeni köşe takımlarına yer açmaya hazır mısınız ? Sizler için bugün evinizin oturma odasının ambiyansını değiştirecek olan konforu ve rahatlığı mekanınıza taşıyacak olan yeni sezon Mondi köşe takımı koleksiyonu arasında yer alan Story V Köşe Takımı Modeli ve Fiyatı, araştırdık.

Konfor ve Rahatlık Baş Köşede

Şöyle oturma grubuma rahatlıkla kurulup, yeri geldiğinde televizyon seyretme keyfini doyasına yaşayıp, yeri geldiğinde yanıma bir bitki çayımı veya bir Türk kahvemi alıp, sevdiğimi bir kitabı sakin bir ortamda okumanın tadını çıkarmalıyım. Öyle bir oturma grubu olmalı ki, hem mekanımın ambiyansını değiştirmeli, hem de yerden tasarruf sağlamalı, diyenlerdenseniz, bu takımı incelemenizi tavsiye ederiz.

Story V Köşe Takımı – Mondi

Story V Köşe Takımı , geniş yaşam alanları için oldukça ideal bir köşe takımı. Fonksiyonel özelliği ile mekanlara ekstradan rahatlık sağlıyor. Evinizin çizgisi modern çizgiye yakın ise, bu takımın çizgisi , çizginizi tamamlayacak incelikte. Köşe takımına şöyle göz alıcı bir göz ile baktığımızda takım için nubuk tarzı kumaş uygulandığını görmekteyiz. Sırt bölümünde çektirme uygulaması ile oturma grubuna farklı bir estetik katıldığını görmekteyiz. Story V Köşe Takımının şıklığını tamamlayan diğer ayrıntılar arasında ise ince küt kollar, açılı ayak uygulamalarını sayabiliriz. Köşe takımı ile ilgili son bir ayrıntı ise, bu takımda yüksek ayak tercih edildiğini görmekteyiz. Bu de temizlik işini kolaylaştırmaktadır.

Bu takımın diğer özellikleri arasında ; sağlığa zarar vermeyen malzeme, kolay silinebilen kumaş tercih edilmiş. Temizlik işini kolaylaştıran yüksek ayakları ayakların yanı sıra üst düzey konfor ve rahatlıkta bu takımda bulunmakta. Ayrıca yatak olma özelliğine sahip olması ile birlikte gizli bir depolama alanı da üstlenmektedir.

Şuan aklınızda , peki bu köşe takımı bize kaça mal olur, diye geçirdiğinizi varsayarak, fiyat konusunda küçük bir bilgi paylaşalım.

Mondi Story V Köşe Takımı Fiyatı ; Köşe + 3+ 2 takımın fiyatı ; 2.882,00 Berjer ; 629,00 Köşe + 3 + 2 + B oluşan takımın fiyatı ise ; 3.511,00

Önemli bir hatırlatma. Fiyat konusunda her an değişiklik yapma hakkının Mondi’ye ait olduğunu unutmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here