mor renk dekorasyon

Mor Renk Evinize Çok Yakışacak

Evinizi dekore eder iken çarpıcı bir görüntü elde etmek istiyorsak sizlere Varlıklı Ve Asil Mor Renkli Ev Dekorasyonları nı, en ahenkli renkleri ve dominant moru sebep kullanmanız gerekliliğini araştırdık.
Mor renkli ev dekorasyonları her vakit ilk bakışta ilgi çeken cazibeli bir havaya sahiptir.
Zengin Ve Asil Mor Renkli Ev Dekorasyonları

mor ev aksesuarları
Bu asil rengi dilerseniz duvarlarda kullanın, dilerseniz mobilyalar da,dilerseniz de yalnızca aksesuar ve ufak ayrıntılar da kullanın netice her vakit varlıklı ve çarpıcı olacaktır.
Eskiden mor rengi deniz salyangozundan imal edilen pahalıya mal olan bir renk bulunduğu için yalnızca zenginler kullanabiliyordu.
On binden fazla deniz salyangozundan yalnızca bir gram mor renk elde edilmesi hasebiyle bu rengi yalnızca asillerin ve zenginlerin kullanması gayet normal bir vaziyet.
Ev dekorasyonu için de mor rengin harbiden de asil ve varlıklı bir hava yaratması mevzu bahis.
Özellikle kış dekorasyonların da morun her tonu ile sıcak ve abiye bir hava yakalanıyor.
Bir defa renk ile oldukça güzel kombinasyonlar yapabileceğiniz mor renkli ev dekorasyonları eminiz sizlerin de hoşuna gidecektir.

mor duvar dekorasyonu örnekleri

Evinizin dekorasyonun da mor rengi yalnızca duvarlar da kullanacaksanız şayet, tabandan tavana, mobilyalar dan aksesuarlara kadar birçok bölgede başka renk seçimleriniz mor ile ahenkli olması gereklidir.
Mor ile en şık uyumu gri ile yakalarsınız, gri rengin her tonu mor kombinlerde daha fazla çağdaş tarz dekorasyonlar da sık sık kullanılıyor.
Seçtiğiniz mor renginin koyu ya da açık tonları, başka renklerin tonlarını da seçerken ilgi faktörüz lüzumlenen bir detaydır.
Koyu renklerin hakim bulunduğu bir dekorasyon da parlak ve işlek mor tonları kullanabilir, açık renklerin hakim bulunduğu bir dekorasyonda ise daha donuk ve koyu tonları seçebilirsiniz.
Ancak bazı durumlarda dekorasyonda tam ters ve keskin renk tonlarını da kullanmak oldukça şık neticeler verebilir.
Mor renkli ev dekorasyonları için başta gri renk olmak suretiyle, turkuaz, yeşil, mavi, turuncu, sarı ve kırmızı renk dahil görkemli kombinasyonlar görülüyor.
Eviniz için sizlere araştırarak esin alacağınızı düşündüğümüz 2019’da Trend Olacak Ev Dekorasyon Renkleri makalemiz de şık fikirler verebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here