Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Mutfak Avize Modelleri Fiyatları *2021 Yepyeni Mutfak Dekorasyonu

Mutfak Avize Modelleri Fiyatları *2021 Yepyeni

Mutfak Avize Modelleri denildiğinde, akla ilk gelen görselleri konuya ekledik. Avize modelleri aramalarında bizim siteyi yukarılarda görebilirsiniz. Yemek yaparken veya bir şeyler atıştırıken kullandığımız mutfağımızda günün büyük bir bölümünü geçiriyoruz. Bu yüzden mutfağımızın hem aydınlanmasına hem de dekorasyonuna katkı sağlamak amacıyla mutfağımıza en çok uyan avizeyi seçmeliyiz. Peki hangi mutfak türü için hangi avize seçilmelidir? İşte mutfakta kullanılabilecek 5 avize fikri.
[xyz-ips snippet=”yeni3h2″] Modern Mutfaklarda Kullanılacak Avizeler
Mutfağınız modernse genellikle sade ve şık parçalar kullanmanızı tavsiye ederiz. Renk seçiminde ise metalik veya koyu renkleri seçmeniz daha uygun olacaktır.
Klasik Mutfaklar İçin Avize Fikirleri
Klasik bir mutfağınız varsa klasik parçalar kullanmanızı tavsiye ederiz. Ancak avizenin kullanılacağı mekan mutfak olduğundan abartıya da kaçmamanız gerekmektedir.
Vintage Mutfaklar için Avize Fikri
Vintage mutfaklar hem şık hem de farklıdır. Bu mutfaklarda oldukça farklı avize seçimleri yapabilirsiniz. Dolap ve tezgahların rengine göre seçim yapmanızı tavsiye ederiz.
Küçük Mutfaklar İçin Avize Fikri
Bir mekan küçükse o mekandaki aydınlatma da doğru şekilde yapılmalıdır. Bu yüzden eğer küçük bir mutfağınız varsa mutfağı yeterli aydınlatabilecek bir avize seçmelisiniz. Ancak yeterli aydınlatmayı yaparken avizenin boyut ve şeklini de gözden geçirmelisiniz. Büyük bir avize kullanmak küçük bir mutfağı daha da daraltabilir. Aynı zamanda düz ve ferah renkleri seçmenizi de tavsiye ederiz.
Dikdörtgen Mutfaklar İçin Avize Fikri
Dikdörtgen alanlarda mobilya yerleşimi kadar ışıklandırmanın dağılımı da önemlidir. Bu yüzden dikdörtgen bir mutfak için doğru avize seçilmelidir. Avize seçimi yapılırken renk ve şekil kadar aydınlatma alanı da dikkate alınmalıdır.
[xyz-ips snippet=”yeni3h3″] Mutfak avize modelleri ile ilgili sizlere fikir sunabilecek örnekler sunmaya çalıştık. Avize modelleri ile ilgili sizlerde bizlere yazabilirsiniz.Beğendiğiniz modelleri paylaşırsanız seviniriz.

Add comment