Ana sayfa Diğer Nefti Yeşil ile Dekorasyon Örnekleri

Nefti Yeşil ile Dekorasyon Örnekleri

257
0
nefti yeşil duvar boyası

Evinizi dekore eder iken çoğunlukla hangi renkleri birbirleri ile kombinlemeliyim suali ile karşı karşıya kalırsınız.
Dekorasyon renkleri içerisinde birbiri ile daha fazla şık ahenk yakalayan renkler bulunduğu gibi birbirine hiç yakışmayan renklerde bulunmaktadır.
Bu nedenle dekorasyon renklerini dikkatli bir şeklinde seçmeli ya da dekorasyon eksperi iç mimarlardan, dekoratörlerden takviye almanız gerekiyor.
Evinizde bilhassa de salon gibi hayat alanlarında arif ve çarpıcı özellikleri ön tasarıda olan bir dekorasyon inşa etmek ve Osmanlı devresi modasını hanenizde yaşatmak için nefti yeşil rengi seçenek edebilirsiniz.
Nefti yeşil rengi; yeşil tonları içerisinde kişiyi en çok etkileyen ve insana en çok huzur veren tonlardan bir tanesidir.
Nefti yeşil rengi koltuk takımı olarak, koltuk kılıfı olarak, duvar boyası olarak, tavan kaplama olarak, taban döşemesi olarak ya da odanın içerisinde kullanacağınız başka aksesuarlar üstünde seçenek edebilirsiniz.
Salon dekorasyonları içerisinde kullanacağınız nefti yeşil koltuk takımları salona karakteristik bir manzara kazandıracağı gibi değişik renkler ile kombinlendiğinde de dostlarınızın hayran kalacağı bir dekorasyon yapan bulunursunuz.
Nefti yeşil rengini kullanacağınız alan bir hayat kısmı, mutfak, çocuk odası, koridor ya da başka odalardan biri olabilir.
Burada odayı hangi gaye ile kullanacağınız değil oda içerisinde nefti yeşili hangi renkler ile kullanacağınız defa henüz ehemmiyetli olmaktadır.
Nefti yeşil rengi aşağı yukarı tüm renkler ile kombinleyebilirsiniz.
Bütün renkler ve tonlar ile ahenkli bir çift meydana getiren nefti yeşil renk açık tonlar olan bej, krem, beyaz tonları ile henüz şık kombinler oluşturur.
Bu nedenle salon içerisinde ya da başka odalarda krem tonları ile nefti yeşil koltuk takımlarını gönül rahatlığı ile seçenek edebilirsiniz.
Krem rengin dışında bej tonları ve beyaz tonları da defa şık kombinler oluşturabileceğiniz renklerdir.
Evinizde gerçekleştireceğiniz dekorasyonlar için kullanacağınız renkleri seçerken ya da nefti yeşil rengin asaletini evinize yansıtmak için renk seçimi ve yerleşimi ile ilgili eksper olan iç mimarlardan takviye almanız gerekiyor.
Duvarlarınızda Zarafeti Yaşatın

nefti yeşil duvar boyası
Dekorasyonlarda seçenek edeceğiniz akım ne olursa olsun nefti yeşil rengi dekorasyon içerisinde kullanabilmeniz mümkün.
Geleneksel bir dekorasyon yaptığınızda nefti yeşil renk ana renginiz olacak, çağdaş bir dekorasyon yaptığınızda ise nefti yeşil renk işlek ve parlak renkleri ön tasarıya çıkaracak ana renk olacaktır.
Vintage bir dekorasyon yapacaksanız resimdeki gibi duvar kağıdı olarak nefti yeşil rengi seçenek edebilir, resimde bulunan dekorasyonda bulunduğu gibi vintage mobilyalarınızı ön palana çıkararak dekorasyonu henüz çarpıcı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
Şık Salonlar İçin Yeşil Tonlar

yeşil koltuklu salon dekorasyonu
Ev dekorasyonlarında ehemmiyetli olan ahenkli renkleri birlikte kullanmak ve uyumu salonun geneline yaymaktır.
Salon içerisinde seçeceğini renklerin yanı sıra kullanacağınız mobilyaların bir birlerine ahenk sağlamaları da ehemmiyetli konular arasında bulunur.
Hem mobilyaların ahenkli olması hatta renklerin şık kombinler oluşturması için bu salonda bulunduğu gibi beyaz tonları ve tabii ahşap tonlarının yanında nefti yeşil ya da yeşilin başka tonlarını seçenek edebilirsiniz.
Nefti yeşil hem açık tonlar olan bej, krem ve beyaz tonları ile hatta ahşap tonları ile epey ahenkli kombinler oluşturacağı için salonunuzda göz kamaştırıcı bir dekorasyon yapabilirsiniz.
Görkemli Bir Dekorasyon İçin Nefti Yeşil Duvarlar

yeni sezon duvar renkleri nefti yeşili
Evinizde muhteşem bir dekorasyon inşa etmek ve vintage akımı yaşatmak için duvar renklerinizi itinayla seçmeniz gerekiyor.
Nefti yeşil duvar renkleri size hem mobilyalarınızı ön tasarıya çıkararak şık tasarımlar yapma olanağı sağlayacak hatta açık ve ışıltılı bir salonda ağır ve karakteristik bir dekorasyon yapma talihi sunacaktır.
Salon ve oturma odası gibi mahallerde gerçekleştireceğiniz dekorasyonların göz kamaştırıcı güzelliğe sahip olmasını istiyorsak ev dekorasyonu üstüne önerileri yazımıza göz atabilir ve dekorasyonlar konusunda püf noktalarına ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here