Ana sayfa Ev Tekstili Özdilek Romantik Nevresim Takımı Fiyatı

Özdilek Romantik Nevresim Takımı Fiyatı

174
0
özdilek 14 şubat nevresim takımı çift kişilik kırmızı

Takvimler bir kez daha 14 Şubat‘tı gösteriyor. Eğer sizde sevgiliye hediye almayı son güne bırakanlardansanız yada bir türlü ne alacağınıza karar veremediyseniz, sizlere adres olarak Özdilek’i gösterebiliriz.

Ev tekstil ürünlerinin öncü markalarından biri olan Özdilek, oldukça zarif, şık ve bir o kadar kullanışlı sevgililer günü temalı nevresim takımı hazırlamış.

Yatak Odanızın Modası Özdilek’ten

sevgililer günü nevresim takımı özdilek

Bir taraftan yatak odanızda romantik bir ambiyans oluşturmak, bir taraftan yatak odanızın tekstil ürünü en romantik renkler ile dokunuş yapıp, yenilemeyi düşünüyorsanız, bizce bu nevresim takımı oldukça ideal.

özdilek 14 şubat nevresim takımı çift kişilik kırmızı

Yukarıdaki görselde görüldüğü üzere nevresim takımında Şubat ayı tema alınmış. Nevresim takımına küçük bir dokunuş yapıp, mekanda romantik bir ambiyans oluşturmak adına 14 güne kalp bırakılmış.

2019 özdilek nevresim takımı fiyatları

Özdilek 14 Şubat Nevresim Takımın içinde neler mi var ? 1 adet 200×220 nevresim , 1 adet 240×260 çarşaf , 2 adet 50×70 yastık kılıfı , 2 adet 50×70 volanlı yastık kılıfı bulunmakta. Fiyatı mı ? Şuan için 224,95 TL’den satışa sunulmakta.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here