Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Özel Tasarım Portmanto Modelleri Salon Dekorasyonu

Özel Tasarım Portmanto Modelleri

Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek olan aynı zamanda evinizin dekoratif durumunu bir tık arttıracak olan portmantoları isterseniz özel tasarım portmanto modelleri ile daha fazla ek özellik ekleyip sipariş edebilirsiniz. Normal portmantolar belki de isteklerinize cevap vermiyor olabilir veya istediğiniz kadar zarif olmayabilir. Bu gibi sorunların önüne geçmek için kendi istek ve zevklerine özel olarak özel portmantolar ürettirebilirsiniz. Tabii bu tür portmantolar diğer modellere göre daha pahalı olacaktır.

Özel Tasarım Portmantolar

Özel Tasarım Portmanto Modelleri Salon Dekorasyonu
Özel Tasarım Portmanto Modelleri

Portmanto dediğiniz evinizin şekline, dekoratif yapısına, esnekliğine aynı zamanda sizin zevklerinize hitap etmelidir. İnternette araştırma yaparak binlerce farklı modelde portmantoya ulaşabilirsiniz. Ama binlerce model arasında belki de sizin isteklerinizi, zevklerinizi karşılayabilecek model yoktur. Bunun için internetteki modelleri satın almak yerine kendi has tarzınıza özel bir model, portmanto ürettirebilir yaptırabilirsiniz. Herhangi bir marangoz ustası ile bu konuyu konuşmanız size yardımcı olacaktır.

Özel Tasarlanmış Portmanto Modelleri

Daha büyük aynalı, daha gelişmiş özelliğe sahip sürgülü portmanto, daha fazla iç hazneye sahip portmanto veya daha fazla ışığa sahip portmanto. Bunlar tamamen sizin isteklerinizle oluşabilecek şeyler. Siz ne tür bir portmanto istiyorsanız anlaşacağınız marangoz ustası sizin isteklerinizle en iyi işçiliği ortaya koyarak en iyi portmanto modelini çıkartacaktır. Gerekli ölçüleri ustaya iletmeniz, evinizi kısa bir tanıtmanız ustanızın kafasında bir çok şey uyandıracaktır. İsterseniz ustayı evinize çağırabilir. Ölçüleri vs. ona aldırabilirsiniz.

Bu yazımızda özel tasarım portmanto modelleri hakkında konuştuk. Bunun yanı sıra, özel tasarım portmanto modelleri fiyatları, özel tasarım vestiyer modelleri konusunda Google da arama yapabilirsiniz.