Ana sayfa Banyo Dekorasyonu Romantik Banyo Dekorasyonu

Romantik Banyo Dekorasyonu

166
1
romantik banyo dekorasyonu

Bazı çiftler için aşkların zirvede olduğu bazı özel günler vardır. Bu günlerden bir tanesi de 14 Şubat Sevgililer Günü‘dür. Bazıları için sıradan bir gün bazıları içinde aşklarını ifade edecekleri özel bir gündür.

Kimileri bu özel günü dışarıda kutlamayı tercih ederken, kimileri ise evde kutlamayı tercih ediyorlar. Bu özel günde evlerini dekore etmeyi düşünenlere yardımcı olmak adına bizim gibi birçok dekorasyon sitesi devreye giriyor. Bizde bu konuda siz sevgili takipçilerimize ilham vermek adına banyo dekorasyonuna küçük dokunuşlar yaparak, mekanda nasıl bir romantik ambians oluşturabilirsiniz, adına birkaç küçük öneride bulunmak istedik.

Sevgililer Günü İçin Romantik Banyo Dekorasyonları

Romantik dokunuşlar değince ilk etapta aşkın rengi olan kırmızı, romantizmin objesi olan mumlar, arka fonda bir taraftan ruhu dinlendirici, bir taraftan da atmosferde aşk kokusu yayacak olan müzik yer alır. Etrafa serpiştirilen gül yapraklarını da unutmamak gerekir. Peki , bu unsurları banyo dekorasyonuna nasıl uygulayabiliriz.

Eğer romantik bir banyo ambiyansı yaratmak istiyorsak, banyoda loş bir ışık oluşturmak için mumlardan yararlanmak gerekir. Herhangi bir aksilik çıkmaması adına mum yerine alternatif olarak mekana mum ışığını yansıtacak olan ledli mumları tercih edebilirsiniz. Mekanında aromatik bir koku oluşturmak adına mistik kokulara yer vermeyi unutmayın. Romantizmin olmazsa olmazlarından olan gül yapraklarını da unutmamak gerekir. Fazla aşırıya kaçmadan banyonun zemininde ve su ile dolu küvetin içine gül yaprakları bırakmayı da unutmayın. Son olarak tatlı atıştırmalıklardan oluşan şık bir tabak ve güzel bir sunumda hazırlanmış olan meyve tabağı ve içeceği de es geçmiyoruz.

Küçük bir hatırlatma romantik dekorasyon fikirleri ile ilgi ( romantik yatak odası dekorasyonu , romantik bir yemek masası nasıl hazırlanır ?) konularımıza da göz atabilirsiniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here