Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Rustik Perde Askısı Borusu Fiyatları **2021 Mutfak Dekorasyonu Salon Dekorasyonu Yatak Odası

Rustik Perde Askısı Borusu Fiyatları **2021

Rustik perde, ahşaptan ve pirinçten yapılmaktadır. Rustik perde askısı sayesinde her tülü kumaşı bu perde modelinde kullanabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde istediğiniz kumaşı ve renkleri kullanma şansınız bulunmaktadır. Bu tarz rustik perde modelleri mobilyalarınıza muhteşem bir ahenk katacaktır. Özellikle bu tarz modeller, salon ve yatak odasında daha çok tercih edilmektedir. Özellikle salonlarınız ve yatak odalarınız bu perde modeli sayesinde daha modern ve daha tarz duracaktır. Şık bir salona sahip olmak istiyorsanız mutlaka bu perde modelini denemenizi tavsiye ederiz.

Rustik Perde Fiyatları

Rustik Perde Askısı Borusu Fiyatları **2021 Mutfak Dekorasyonu Salon Dekorasyonu Yatak Odası
Rustik perde fiyatları

Rustik perde fiyatları, perdenin imalat cinsine göre değişilik göstermektedir. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere ahşap rüstikler mobilyalar için tercih edilir. Bu nedenle genellikle bu perdelerin rengi kahve ve kahve tonları olarak seçilir. Çünkü bu renk ve tonlar mobilyalarla çok uyumludur. Yine evimiz parke döşeli ise yine ahşap rustik perde kullanımı doğru tercih olacaktır. Fakat mobilyalarınız spor tarzı ise pirinç rustik kullanabilirsiniz. Rustik perde askıları, 80 TL den başlayıp özelliğine göre 300 TL ye kadar satılmaktadır.

 

 

Rustik Perde Askısı

Rustik Perde Askısı Borusu Fiyatları **2021 Mutfak Dekorasyonu Salon Dekorasyonu Yatak Odası
Rustik perde borusu

Rustik perde askısı tavana kendine özel monteleme araçları ile sağlam bir şekilde monte edilir. Bir çok modeli olmasına rağmen her yıl farklı rengi trend olur. Rüstik ürünler ve perde kornişleri, evinize şıklık katacaktır. Çünkü rustik perde askısı ve borusu gerçekten çok  dekoratif ve şık bir görünüme sahiptir. Bu perde modeli evinize sıcak bir hava katacaktır. Bu askılıklarda simge ve objeler kullanılmaktadır. Bu nedenle diğer perde modellerinin askılıklarına göre daha pahalıdırlar.

Rustik Borusu Raylı ve Raysız

Rustik Borusu Raylı ve Raysız olarak satılmaktadır. Dönem dönem trend olan renkleri mevcuttur. Genellikle bu perdenin borusu evinize şıklık katacaktır. Fiyat olarakda 80 TL ile 300 TL arasında değişen fiyatları bulunmaktadır. Evlerinize yeni bir hava kazandırmak istiyorsanız mutlaka rustik perde modelini kullanmanızı tavsiye ederiz.